Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 21.04.2024

Mechanik samochodowy ag-mar

  • Janowiec, lubelskie pow. puławski

Mechanik

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Do obowiązków będą należały:
  • Przeglądy okresowe aut, wymiana filtrów, oleju, klocków i tarcz hamulcowych, amortyzatorów i elementów zawieszenia, płynów eksploatacyjnych, rozrządów, sprzęgieł, turbin, obsługa klimatyzacji i diagnostyka komputerowa.
Osoba zatrudniona na stanowisku samodzielnego mechanika odpowiedzialna będzie za wykonywanie powyższych usług mechaniki samochodowej na najwyższym poziomie i zgodnie ze standardami firmy oraz wymianę opon podczas co sezonowej wymiany w samochodach osobowych i dostawczych

Wymagania

  • min. 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność diagnozowania usterek
  • umiejętność obsługi testerów diagnostycznych
  • umiejętność wymiany rozrządów
  • komunikatywność i zaangażowanie w pracę
  • prawo jazdy kat B.

Oferujemy

  • Pracę w firmie, która ceni wiedzę, doświadczenie i potrzebę rozwoju
  • Atrakcyjny system wynagradzania zależny od osiąganych rezultatów
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Wieloetapowe szkolenia organizowane przez najbardziej uznane firmy z branży oponiarskiej i motoryzacyjnej.
Zgłoszenia należy przesyłać drogą elektroniczną lub kontaktować się bezpośrednio pod numerem telefonu 601 824 034