Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 12.04.2024
  • Zabrze, śląskie

Pracownik sprzątający

Umowa o pracę

Pełny etat

Firma KŁOSOK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa jest firmą, która działa na rynku od roku 1993. Przedsiębiorstwo zarejestrowane jest w Żorach, a główne biuro ma swoją lokalizację w Wodzisławiu Śląskim na ulicy Łużyckiej. Firma świadczy głównie usługi transportu publicznego i przewozu pasażerskiego na terenie województwa Śląskiego oraz Dolnośląskiego (powiat dzierżoniowski, Wałbrzych, Wrocław).

Praca na zajezdni autobusowej w Rybniku.

Pracownik porządkowy

Obowiązki

Do obowiązków pracownika porządkowego będzie należało przede wszystkim utrzymanie w czystości taboru autobusowego. Mycie wewnętrzne pojazdów.

Wymagania

Brak specjalnych wymagań.

Oferujemy

• darmową opiekę medyczną

• możliwość ubezpieczenia grupowego,

• pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

• atrakcyjne i zawsze terminowe wynagrodzenie,

• elastyczny grafik pracy,

• przyjęcie osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.

Tel. 790 800 578

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KŁOSOK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. 44-240 Żory Gajowa 62, NIP: 6511736515 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.