Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 18.04.2024
ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA

Lakiernik samochodowy bez niemieckiego

  • Niemcy zagranica

Lakiernik

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalizujemy się w rekrutowaniu fachowców oraz pracowników produkcyjnych w branżach:przemysłowej, produkcyjnej i automotive. Zatrudniamy wszystkich pracowników w oparciu o umowę o pracę (na warunkach niemieckich), obejmującą ubezpieczenie i dostęp do świadczeń socjalnych. Zajmujemy się także organizowaniem zakwaterowania dla wyjeżdżających pracowników. Służymy kompleksowym wsparciem od pierwszego do ostatniego dnia zatrudnienia.

Obecnie dla naszego wieloletniego, sprawdzonego niemieckiego Klienta poszukujemy zmotywowanych pracowników na stanowisko:

Obowiązki

  • samodzielne lakierowanie elementów
  • szlifowanie i szpachlowanie i przygotowywanie powierzchni do lakierowania
  • lakierowanie farbami gruntowymi i wodnymi
  • lakierownie na linii produkcyjnej

Wymagania

  • doświadczenie jako samodzielny lakiernik samochodowy
  • gotowość do szybkiego wyjazdu
  • samochód na wyjazd będzie atutem

Oferujemy

  • wynagrodzenie 2200€ netto na miesiąc
  • brak "Zeitkonta" – wszystkie przepracowane godziny są wypłacane
  • zatrudnienie na umowie o pracę na niemieckich warunkach
  • mieszkanie zapewnione darmowe, blisko pracy !
  • możliwość pobierania zaliczek po 5 przepracowanych dniach
  • wsparcie naszych polskojęzycznych konsultantów przez cały okres trwania umowy
  • wsparcie w załatwianiu formalności w Niemczech
  • ubezpieczenie

Wyślij do nas swoje CV z aktualnym zdjęciem, a my skontaktujemy się z Tobą.

Życzymy powodzenia!

Zespół Rekrutacji

Zeitmann