Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 13.04.2024
Woga Sp. z o. o.

KIEROWCA KAT.C+E

  • Krosno Odrzańskie, lubuskie pow. krośnieński

Kierowca

Umowa o pracę

Pełny etat

Od ponad trzech dekad jesteśmy dumną częścią branży żywności i napojów, a nasze korzenie sięgają malowniczego Wolsztyna w sercu Wielkopolski. W WOGA Sp. z o.o. pasja do dostarczania najwyższej jakości produktów i usług jest w naszym DNA. Nasza historia zaczęła się w 1992 roku, kiedy to zdecydowaliśmy się podbić rynek usług transportowych. Od tego czasu nieustannie rozwijamy się, by sprostać oczekiwaniom naszych klientów, zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Specjalizujemy się w oferowaniu bogatego asortymentu grzybów – zarówno tych uprawnych, jak i leśnych – oraz świeżych owoców i warzyw. Jesteśmy dumni, że możemy dostarczać produkty, które są nie tylko smaczne, ale i zdrowe. Nasze usługi transportowe to nie tylko przewóz żywności. Zajmujemy się także bezpiecznym transportem różnorodnych towarów, od produktów chemicznych po leki, co potwierdza posiadany przez nas certyfikat GDP. Nasza pozycja na rynku jest solidna, a wieloletnie doświadczenie pozwala nam na utrzymanie wysokiej jakości usług. Jesteśmy zespołem liczącym od 51 do 200 pracowników, każdy z nas włożył swój wkład w to, by WOGA była synonimem niezawodności i zaufania. Innowacyjność i jakość to dla nas nie tylko hasła – to fundamenty, na których budujemy nasz sukces. Dzięki nowoczesnej flocie chłodniczych aut i magazynom z kontrolowaną temperaturą oraz mroźnią, jesteśmy w stanie spełnić nawet najbardziej wymagające standardy. Nasza lokalizacja w Babimoście, w strategicznej odległości od głównych arterii komunikacyjnych, pozwala nam na szybką i efektywną dystrybucję towarów. Zarządzanie łańcuchem dostaw to dla nas coś więcej niż tylko logistyka. To dbałość o każdy szczegół, to 24/7 obsługa klienta i pełna dowolność dostępu do składowanych materiałów. To właśnie te aspekty wyróżniają nas na tle konkurencji i pozwalają nam na budowanie długotrwałych relacji z naszymi partnerami. Zapraszamy do poznania naszej historii, naszych produktów i usług. W WOGA Sp. z o.o. jesteśmy gotowi sprostać Twoim oczekiwaniom, dostarczając jakość, na którą zasługujesz. Razem możemy tworzyć lepszą przyszłość dla nas wszystkich.

Firma Woga Sp. z o.o. działająca na rynku TSL od ponad 20 lat świadcząca usługi transportowe na terenie Europy, poszukuje ambitnych i otwartych na nowe wyzwania pracowników , którzy dołączą do Naszego zespołu jako kierowca w transporcie międzynarodowym kat. C lub kat. C+E

Obowiązki

  • praca jako Kierowca w transporcie międzynarodowym kat. C lub kat. C+E

Wymagania

  • wysoki poziom kultury i higieny osobistej
  • szczerość i chęci do pracy
  • dbanie i szanowanie powierzonego mienia
  • samodzielność i odpowiedzialność
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, poziom B2 w mowie i piśmie (dotyczy obcokrajowców)

Oferujemy

  • umowa o pracę, pełny etat
  • dodatkowe ubezpieczenie
  • terminowe wynagrodzenie 10000-12000 netto
  • dostęp do zaplecza socjalnego przy magazynach (prysznice, kuchnia)
  • nowoczesny tabor- chłodnie

  • kontakt pod nr.tel 512-168-450 lub 451 062 366