Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 17.04.2024

TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU

  • Belgia zagranica

Technik

Umowa o pracę

Pełny etat

GP Recruitment

Obowiązki

  • Diagnostyka maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej, usuwanie wszelkich problemów i awarii
  • Wykonywanie napraw elektrycznych, pneumatycznych, hydraulicznych i mechanicznych
  • Wykonywanie prac związanych z regulacją, naprawą i wymianą zapobiegawczą części i urządzeń na linii produkcyjnej
  • Prowadzenie działań mających na celu utrzymanie i doskonalenie produkcji, w tym optymalizację parametrów urządzeń
  • Wykonywanie harmonogramów konserwacji zapobiegawczej maszyn, maszyn pakujących i instalacji okołoprodukcyjnych (skrzynki filtracyjne, skrzynki sterownicze, dostawy surowców itp.).
  • Przeprowadzać demontaż, naprawę i odbudowę urządzeń na linii produkcyjnej
  • Naprawa bieżących usterek maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Współpraca z operatorami produkcyjnymi w celu przeprowadzenia konserwacji i napraw maszyn
  • Diagnoza i usuwanie usterek
  • Zapobieganie i ograniczanie przestojów na linii produkcyjnej (serwis maszyn, wykrywanie błędów i ich naprawa)
  • Ogólne prace konserwacyjne (wymiana uszkodzonego oświetlenia, sterowników itp.).

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne lub wyższe w zakresie elektrotechniki/elektromechaniki/mechaniki
  • Dodatkowym atutem będzie minimum roczne doświadczenie w zawodzie oraz praca w branży spożywczej
  • Dobry poziom języka angielskiego
  • Umiejętność pracy na podstawie dokumentacji technicznej
  • Motywacja do działania i wytrwałość w rozwiązywaniu problemów technicznych
  • Proponowanie ulepszeń, wdrażanie ich zgodnie z wymogami bezpieczeństwa żywności
  • Gotowość do pracy zmianowej z możliwością nadgodzin

Oferujemy

  • Stawka podstawowa uzależniona od doświadczenia zawodowego (od 18 €/godz. brutto do 25 €/godz. brutto)
  • Praca na belgijskim kontrakcie ze wszystkimi świadczeniami: 13-stką, pieniędzmi urlopowymi, zasiłkiem rodzinnym, ubezpieczeniem zdrowotnym i wypadkowym
  • Zwrot kosztów pierwszej podróży do Belgii
  • Możliwości szkoleń i dalszego rozwoju w branży spożywczej
  • Możliwość przejścia na stałą umowę z firmą
  • Dobre zakwaterowanie blisko miejsca pracy + możliwość otrzymania środka transportu do pracy
  • Dopełnienie wszelkich formalności związanych z zatrudnieniem w Belgii i wsparcie polskojęzycznych koordynatorów