Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 18.04.2024
  • Zabrze, śląskie

Kierownik

Umowa o pracę

Pełny etat

Firma GZOG Sp. z o.o. działa na rynku od 23 lat oferując odbiorcom szeroki asortyment produktów i usług dla branży gazowniczej, w szczególności w zakresie projektowania, prefabrykacji i budowy stacji redukcyjno-pomiarowych dla Polskiej Spółki Gazownictwa, Gaz-Systemu oraz inwestorów komercyjnych. Do naszego zakładu produkcyjnego w Zabrzu, poszukujemy kandydata na stanowisko: Kierownik Działu Produkcji i Montażu

Kierownik Działu Produkcji i Montażu

KR_GW/DK_01/24

Obowiązki

  • Zarządzanie zespołem 20 pracowników, w tym spawaczy, ślusarzy, tokarzy, monterów
  • Bieżący nadzór nad prefabrykacją i montażem stacji gazowych w zakładzie
  • Zapewnienie terminowej realizacji planu produkcyjnego
  • Planowanie, kontrolowanie oraz monitorowanie przebiegu produkcji
  • Planowanie i rozliczanie zadań na poszczególnych stanowiskach
  • Kontrola i optymalizacja procesów technologicznych
  • Tworzenie i zarządzanie grafikiem realizacji poszczególnych zadań
  • Udział w naradach techniczno-koordynacyjnych z kierownikami budów
  • Współpraca z działami wsparcia produkcji (kontrola jakości, logistyka)
  • Dostosowanie poziomu zatrudnienia do aktualnych potrzeb

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne o kierunku konstrukcyjnym, mechanicznym, budowlanym
  • Doświadczenie w zakresie nadzoru nad montażem lub produkcją w branży stalowej z udziałem procesów spawania i obróbki skrawaniem
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołami pracowników
  • Zdolności organizacyjne, osobowość lidera, umiejętność dynamicznego reagowania na zmiany priorytetów
  • Znajomość praktyczna standardów ISO, BHP i innych nowoczesnych systemów zarządzania produkcją
  • Dobra znajomość rysunku konstrukcyjnego, mile widziana znajomość programów CAD

Oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w zgranym i ambitnym zespole
  • Stabilną i atrakcyjną pracę w firmie w dużym doświadczeniem w branży
  • Szeroką pomoc w procesie wdrożenia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Udział w ciekawych projektach
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Telefon służbowy