Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 21.04.2024
GRUPA KDM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Inżynier Budowy (Instalacje Sanitarne / HVAC)

  • Warszawa, mazowieckie

Inżynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośredni nadzór nad podwykonawcami wykonującymi roboty instalacyjne
  • Koordynowanie harmonogramów prac firm podwykonawczych
  • Przygotowywanie dokumentacji wykonawczej i powykonawczej
  • Pomoc i weryfikacja ofert przetargowych
  • Weryfikacja ofert dostawców i podwykonawców
  • Przygotowywanie zamówień na materiały na podstawie projektu
  • Zmawianie materiałów, nadzorowanie terminów dostaw
  • Raportowanie realizacji projektu do Kierownika Robót
  • Gotowość do pracy w delegacjach i podróżach służbowych

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w branży budowlanej
  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do wyjazdów służbowych
  • Samodzielność, komunikatywność, zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • Dyspozycyjność, rzetelność i uczciwość
  • Dobra organizacja pracy oraz umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów
  • Silne nastawienie na realizację wyznaczonych celów
  • Uprawnienia budowlane

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Dużą samodzielność planowania pracy
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Pracę w dynamicznym i ambitnym zespole
  • Otwartość na inicjatywę, kreowanie nowych pomysłów i możliwości
  • Możliwość korzystania z pakietu Medycznego, Ubezpieczenia Grupowego oraz karty Benefit dla siebie i rodziny