Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 20.04.2024
  • Warszawa, mazowieckie

Nauczyciel przedszkola

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: pedagogika wychowanie szkolne i przedszkolne
  • Zawody: Nauczyciel przedszkola (wymagany staż - lata: 1)
  • Języki: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • Inne wymagania: Wykształcenie: wyższe, pedagogika wychowanie szkolne i przedszkolne, rok doświadczenia zawodowego, komunikatywna znajomość j. polskiego, kreatywność, otwartość, sumienność.

    Umiejętność wykorzystania nowych technologii w procesie nauczania, umiejętność współpracy w zespole, chęć podnoszenia kwalifikacji i rozwoju osobistego.

    Nauczanie dzieci w przedszkolu zgodnie z podstawą programową.

    Wymagane CV oraz list motywacyjny należy przesłać na adres mailowy: wraz z załączeniem poniższej klauzuli:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Publiczne Przedszkole Ali i Asa im. Marka Grechuty w Warszawie w celach rekrutacyjnych. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych Dz. U. UE.L.2016.119.1 z dnia 4 maja 2016 r.).

    Zgłoszenia: przedszkolealiiasa97@gmail.com, 604501057.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 7 877 PLN
  • Opis wynagrodzenia: - premie motywacyjne,
    -możliwość rozwoju osobistego i zawodowego (w tym awansu zawodowego)
    - wsparcie i dbałość o autorytet nauczyciela, -system benefitów: karta Multisport,
    wyżywienie.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP