Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 21.04.2024

Koordynator środowiskowego domu samopomocy typu ac (dla dorosłych przewlekle chorych psychicznie ora

  • Stargard, zachodniopomorskie pow. stargardzki

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Uprawnienia: bardzo dobra organizacja pracy,uczciwość,prawo jazdy kat.B,doświadczenie zawodowe,samodzielność
  • Inne wymagania: Oczekiwania pracodawcy wobec kandydatów do pracy:
    -wykształcenie wyższe, preferowane kierunki humanistyczne, np. pedagogika, socjologia, itp., mające zastosowanie przy świadczeniu usług w Domu, w tym specjalizację z zakresu organizacji pomocy społecznej;
    -minimum półroczne doświadczenie zawodowe polegające na realizacji usług dla osób z zaburzeniami psychicznymi w zakresie: umiejętności kształtowania motywacji do akceptowanych przez otoczenie zachowań, kształtowania nawyków celowej aktywności, prowadzenia treningów zachowań społecznych;
    -doświadczenie w przygotowywaniu indywidualnych planów postępowania wspierająco aktywizującego oraz jego oceny wyników
    -doświadczenie w prowadzeniu treningu zachowań społecznych;
    -znajomość obsługi komputera i programów MS Office;
    -samodzielność, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole;
    -komunikatywność, zaangażowanie, kreatywność, wysoka kultura osobista, empatia;
    -umiejętność organizacji różnego rodzaju wydarzeń o charakterze edukacyjno promocyjnym, przy współpracy z lokalnymi mediami oraz instytucjami innymi instytucjami świadczącymi ofertę społeczną oraz kulturalno usługową.;
    -Mile widziana znajomość:
    Ustawy z dnia 12 marca 2007 r. o Pomocy Społecznej z późn. zm. (Dz. U. z 2021r., poz. Nr 2268 Obwieszczenie Marszałka Sejmu RP z dnia 17 listopada 2021 r. w sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu ustawy o pomocy społecznej);
    Ustawy z dnia 19 sierpnia 2005 r. o przeciwdziałaniu przemocy z późn. zm. (Dz. U. 2021 poz. 1249 Obwieszczenie Marszałka Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 16 czerwca 2021 r. w sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu ustawy o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie);
    Ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym z późn. zm. (Dz. U. z 2023 r. poz. 40 Obwieszczenie Marszalka Sejmu RP z dnia 4 listopada 2022 r. w sprawie jednolitego tekstu ustawy o samorządzie gminnym);
    Ustawy z dnia 24 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych z późn. zm. (Dz. U. 2023, poz.1206);
    Rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Społecznej w prawie środowiskowych domów samopomocy z dnia 9 grudnia 2010r. (Dz. U. z 2010r. Nr 238, poz. 1586) z późniejszymi zmianami.

    Osoby spełniające powyższe warunki prosimy o przesłanieaplikacji (CV i list motywacyjny) na adres: Zachodniopomorski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Szczecinie, al. Wojska Polskiego 63, 70-476 Szczecin lub szczecin.ekonomiczny@pck.pl z dopiskiem
    OFERTA PRACY w ŚDS w Stargardzie. Kandydaci mogą zostać poddani dodatkowemu procesowi rekrutacji poprzez wykonaniezleconych zadań przez ZOO PCK.
    Do aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie: wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych wprocesie rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. oochronie danych (Dz. Ustaw z 1997 r. nr 133, poz. 883).

    Adres miejsca wykonywania pracy: OR PCK w Stargardzie ul. Limanowskiego 24, 73-110 Stargard, Adres kierowania kandydatów na rozmowę o pracę: Szczecin Al. Wojska Polskiego 63.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 6 116,61 PLN
  • Opis wynagrodzenia: zł brutto
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP