• Tychy, śląskie

Programista

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Języki: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
  • Inne wymagania: Wykształcenie wyższe informatyczne (mile widziane).
    Doświadczenie w projektowaniu aplikacji opartych o bazę danych PostgreSQL minimum 2 lata.
    Praktyczna znajomość tworzenia aplikacji webowych w technologii Java oraz Angular lub React. Umiejętność korzystania z systemów kontroli wersji GIT/ SVN i budowania projektów Maven. Dobra znajomość języka Java. Doświadczenie w tworzeniu rozwiązań opartych o framework Spring. Znajomość obiektywnych metodyk projektowania/tworzenia aplikacji. Zdolność analityczna myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów. Znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym.
    Oferta skierowana także do obywateli Ukrainy (wymagana znajomość języka polskiego na poziomie podstawowym).
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 10 000 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie do uzgodnienia, w zależności od umiejętności, wiedzy oraz doświadczenia
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 24 dni temu)