Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 21.04.2024

Specjalista ds. sprzedaży hurtowej

  • Katowice, śląskie

Specjalista ds. Sprzedaży

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • Inne wymagania:
    1. Znajomości branży FMCG,
    2. Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata,
    3. Bardzo dobra organizacja pracy własnej,
    4. Komunikatywność i umiejętność budowania stałych relacji,
    5 . Praktyczne umiejętności sprzedażowe i prowadzenia negocjacji,
    6. Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office,
    7. Zdolności analitycznych.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie od 5000 zł brutto - w zależności od posiadanych kwalifikacji + system premiowy. Praca na umowę o pracę na okres próbny do 3 miesięcy. Docelowo praca na stałe. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP