• Tychy, śląskie

Tester

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), informatyczne
  • Języki: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
  • Inne wymagania: Wykształcenie wyższe (informatyczne lub pokrewne) bądź też ostatni rok studiów
    Wymagane 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
    Umiejętności :
    - znajomość narzędzi do testów frontendowych i integracyjnych,
    - dokładność, skrupulatność, umiejętność analitycznego myślenia,
    - umiejętności pracy w zespole.
    - podstawowa znajomość języka angielskiego.
    Oferta skierowana jest również do obywateli Ukrainy.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 6 000 do 10 000 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie do uzgodnienia, w zależności od umiejętności, wiedzy oraz doświadczenia
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 22 dni temu)