• Tychy, śląskie

Informatyk

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne
  • Języki: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
  • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
  • Inne wymagania: Wykształcenie wyższe techniczne/informatyczne,
    Mile widziana: wiedza z zakresu wirtualizacji Docker/vSphere, umiejętność konfiguracji serwerów aplikacji (Payara, Tomcat, Apache, nginx), wiedza o MikroTik, protokołach OpenVPN, IPSEC, w pracy z systemami klasy BSS, znajomość zwinnych metodyk pracy.
    Doświadczenie powyżej 3 lat w pracy na stanowisku o podobnym zakresie wymagań.
    Umiejętności: znajomość systemu Linux, sieci LAN, znajomość działania i obsługi relacyjnych baz danych oraz podstaw języka SQL, znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji technicznej, umiejętność współpracy w zespole, umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów z wiązanych z oprogramowaniem oraz infrastrukturą, otwartość, chęć do kształcenie się, samodzielność, dokładność, komunikatywność, gotowość do wyjazdów służbowych na terenie kraju, prawo jazdy kategorii B.
    Oferta skierowana jest również do obywateli Ukrainy wymagana komunikatywna znajomość języka polskiego.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 do 5 200 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie do uzgodnienia, w zależności od umiejętności, wiedzy i doświadczenia
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 23 dni temu)