• Tychy, śląskie

Programista

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), informatyczne
  • Języki: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
  • Inne wymagania: Wykształcenie wyższe informatyczne.
    Wymagane 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
    Umiejętności :
    - dobra znajomości języka JavaScript (ES6) oraz TypeScript;
    - praktyczna znajomość frameworka Angular (używamy 9.0);
    - dobra znajomość HTML i zagadnień związanych z arkuszami styli CSS (SCSS);
    - dobra znajomość zagadnień związanych z protokołem HTTP oraz z interfejsami REST;
    - biegłość w praktycznym stosowaniu dobrych wzorców UX;
    - znajomość języka angielskiego;
    - znajomość rozwiązań RxJS, obeznanie z biblioteką Clarity;
    - umiejętność korzystania z systemu kontroli wersji GIT lub SVN;
    Oferta skierowana jest również do obywateli Ukrainy.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 6 000 do 10 000 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie do uzgodnienia, w zależności od umiejętności, wiedzy oraz doświadczenia
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 24 dni temu)