Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 21.04.2024

Opiekun/ka w pozytywnym żłobku nr 6 w gdańsku

  • Gdańsk, pomorskie

Opiekun

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • Inne wymagania: wykształcenie średnie + kurs "opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym" - 280h lub przygotowanie pedagogiczne z dyplomem ukończenia studiów wyższych (magisterskich lub licencjackich): pedagogika opiekuńczo-wychowawcza, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, edukacja elementarna i terapia pedagogiczna, pedagogika rewalidacyjna z wczesnym wspomaganiem rozwoju.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
  • Opis wynagrodzenia: pracodawca oferuje stabilne zatrudnienie, wynagrodzenie zależne od doświadczenia i kwalifikacji kandydata, pracę pełną wyzwań w przyjemnej atmosferze.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP