Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 28.04.2024

Oferta pracy na stanowisko specjalista ds. kształcenia

Związek Zakładów Doskonalenia Zawowdowego
  • Warszawa, mazowieckie

Nauczyciel

Umowa o pracę

Oczekujemy posiadania:
Wyższego wykształcenia (mile widziane osoby po kierunkach pedagogicznych lub innych związanych z edukacją)
Znajomości oprogramowania biurowego (m.in. pakietu MS Office)
Znajomości obsługi urządzeń biurowych
Dobrej znajomości j. angielskiego
Pozytywnego nastawienia do pracy i nowych wyzwań
Umiejętności pracy w zespole
Zdolności komunikacyjnych i interpersonalnych
Umiejętności myślenia analitycznego
Samodzielności na stanowisku pracy

Zakres obowiązków:
Bieżące wsparcie zespołu oraz prace administracyjne
Redagowanie pism
Obsługa językowa Biura
Przygotowywanie prezentacji na potrzeby Biura
Obsługa social mediów Związku ZDZ (Facebook, LinkedIn)
Aktualizacja informacji na stronie www Związku ZDZ
Opracowywanie zestawień statystycznych
Przygotowywanie analiz tematycznych na potrzeby Zarządu / seminariów oświatowych itp.

Oferujemy

Stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku
Pracę w przyjaznej atmosferze w małym zespole,
Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia w branży edukacyjnej
Nabycie wiedzy o funkcjonowaniu stowarzyszenia oświatowego
Poszerzenie wiedzy o polskim systemie oświaty, kształceniu ustawicznym oraz rynku usług rozwojowych
Uczestnictwo w seminariach i konferencjach oświatowych organizowanych przez naszych partnerów