Mobilny Inżynier Serwisu

Gemma Invest Sp. z o.o.
  • Warszawa, mazowieckie

Inżynier

Umowa o pracę

Jesteśmy agencją zatrudnienia współpracującą z wiarygodnymi i atrakcyjnymi dla Kandydatów firmami. Aktualnie, dla naszego Klienta - wiodącego producenta maszyn, działającego na skalę globalną poszukujemy pasjonatów przemysłowej technologii, gotowych do podróży i wyzwań.

MOBILNY INŻYNIER SERWISU
siedziba: bliskie okolice Warszawy, woj. Mazowieckie

Dołącz do zespołu specjalistów jako Mobilny Inżynier Serwisu i weź udział w ekscytującej podróży przez świat przemysłowej innowacji. Jako ważny członek globalnego zespołu, będziesz odpowiedzialny za montaż i serwisowanie maszyn do obróbki szkła oraz zapewnienie najwyższej jakości obsługi Klientów.

Twój zakres obowiązków
• Montaż, serwis, konserwacja maszyn
• Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne
• Wsparcie techniczne dla Klientów

Nasze wymagania
• Doświadczenie zawodowe w dziale utrzymania ruchu lub serwisie, na stanowiskach mechatronik, automatyk, elektryk lub podobnych
• Wykształcenie średnie lub wyższe elektrotechniczne, elektroniczne, mechatroniczne lub pokrewne
• Gotowość do pracy w całotygodniowych delegacjach (pon.-pt.)
• Prawo jazdy kat. B
• Dobra znajomość języka angielskiego (praca w międzynarodowym zespole)
• Dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole, dokładność, skrupulatność, samodzielności w rozwiązywaniu problemów
• Mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV

To oferujemy
• Umowa o pracę bezpośrednio u naszego Klienta
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Premie roczne
• Szkolenie wstępne i wsparcie merytoryczne
• Możliwość poznania najnowszych rozwiązań z zakresu automatyki przemysłowej
• Ciekawe projekty w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Profesjonalne wsparcie w rozwoju kariery
• Pakiet medyczny i sportowy dla pracownika oraz najbliższej rodziny
• Niezbędne narzędzia pracy

Jeśli jesteś gotowy na wyzwanie, nie czekaj dłużej!

Potrzebujesz więcej informacji?
Zapraszamy do kontaktu: @ lub pod numerem:

Ogłoszenie opublikowane przez Gemma Invest Sp. z o.o., agencję zatrudnienia zarejestrowaną w KRAZ pod nr 27681.
Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV wraz z poniższą klauzulą o ochronie danych osobowych:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Gemma Invest Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Warszawska 40 lok. 2a, 40-008 Katowice, moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE ogólne rozporządzenie o ochronie danych oraz zapoznałem/zapoznałam się z załączoną Informacją o przetwarzaniu moich danych osobowych w toku rekrutacji."

Informacja o przetwarzaniu Państwa danych osobowych w toku rekrutacji:
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)