Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 20.04.2024
  • Bielsko-Biała, śląskie

Brygadzista

Umowa o pracę

Pełny etat

Praktykant/stażysta

Запрошуємо працівників з України

Brygadzista

Hutchinson Poland  jest międzynarodową firmą, należącą do grupy Total. Hutchinson na świecie zatrudnia ponad 31 tys. pracowników w 95 fabrykach w 23 krajach. W związku z rozwojem naszej firmy, poszukujemy kandydata do pracy w fabryce w Bielsku-Białej i Mazańcowicach.

Stanowisko: Brygadzista

Miejsce pracy: Bielsko-Biała / Mazańcowice

Zakres obowiązków

Jako Brygdzista będziesz odpowiedzialny za:

  • Zarządzanie pracą grupy pracowników,
  • Delegowanie zadań,
  • Rozliczanie pracowników za wykonaną pracę,
  • Utrzymanie produkcji zgodnie ze standardami jakości,
  • Przestrzeganie i egzekwowanie przepisów i zasad BHP.

Wymagania

  • Znajomość zagadnień technicznych,
  • Doświadczenie w pracy na produkcji,
  • Zdolności organizacyjne,
  • Umiejętność pracy w grupie oraz zarządzania czasem,
  • Jesteś dyspozycyjny i wykazujesz inicjatywę,
  • Mile widziana umiejętność zarządzania podległym personelem.

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

  • Wynagrodzenie- 5000 zł brutto/ miesiąc (przy doświadczeniu na podobnym stanowisku min. 2 lata),
  • Pracę w systemie równoważnym- do 12h,
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji,
  • Stabilną i odpowiedzialną pracę,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Ubezpieczenie grupowe NW,
  • ZFŚS, czyli wczasy pod gruszą; dodatki świąteczne; pakiety socjalne,
  • Kartę Medicover Sport,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Darmowy parking,
  • Program Poleceń Pracowniczych.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatki świąteczne
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Karta Multisport
  • Miejsce przyjazne osobom niepełnosprawnym
  • Pakiet socjalny
  • Parking
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Program poleceń pracowników
  • Prywatna opieka lekarska
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • System premiowy
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Administratorem danych osobowych jest Hutchinson Poland, Zakład w Bielsku Białej 43-300 Bielsko Biała ul. Rudawka 80, NIP: 5531694417. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Hutchinson Poland, Zakład w Bielsku Białej 43-300 Bielsko Biała ul. Rudawka 80, NIP: 5531694417 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.