Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 20.04.2024

Spawacz 141 (Unia Europejska, kraje spoza UE)

  • Szwecja zagranica
  • 90-115 zł brutto / godz. Umowa o pracę

Spawacz

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Novmar jest firmą specjalizującą się w remontach i serwisie obiektów przemysłowych. Usługi wykonywane są na terenie całego świata. Cechuje nas profesjonalizm, dbałość o jakość i terminowość wykonywanych usług. Firma została założona w 1990 roku przez krakowskiego przedsiębiorcę, który jest jej właścicielem i prezesem do dziś. Więcej o nas na naszej stronie novmar.pl

Zakres obowiązków

  • spawanie materiałów stosowanych w energetyce: rurociągi, elementy ciśnieniowe kotła oraz konstrukcje stalowe,

  • sprawdzenie jakości przygotowania elementów do spawania,

  • praca w brygadach i z nadzorem spawalniczym,

  • współpraca z monterem.

Wymagania

  • umiejętność spawania przynajmniej jedną z wymienionych metod: 141, 111, 121 stali niskowęglowych, średnio i wysokostopowych,

  • doświadczenie w spawaniu rur ciśnieniowych pod RTG,

  • dyspozycyjność do wyjazdów zagranicznych,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • uprawnienia spawalnicze, certyfikat UDT lub innej jednostki dozorowej,

  • umiejętność stosowania instrukcji technologicznej spawania WPS,

  • umiejętność czytania rysunków technicznych,

  • mile widziana umiejętność czytania rysunku izometrycznego,

  • wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe,

  • przesłanie CV,

  • przed przyjęciem pracownika do pracy niezbędna jest rozmowa kwalifikacyjna i wykonanie testów spawania w celu określenia stawki zaszeregowania - lokalizacja Kraków/Balice,

  • preferowane miejsce zamieszkania: Małopolskie, Podkarpackie, Śląskie, Świętokrzyskie, Opolskie.

Oferujemy

  • zatrudnienie w formie umowy o pracę, płatny ZUS i wszelkie świadczenia od całości wynagrodzenia,

  • atrakcyjne wynagrodzenie określane indywidualnie w momencie oceny testów kwalifikacyjnych,

  • zapewnione przez pracodawcę środki transportowe (samolot, samochód, prom), posiłek w formie obiadu,

  • zapewnione zakwaterowanie w miejscu oddelegowania przeważnie w pokojach dwuosobowych,

  • niezbędne narzędzia pracy i ochrony indywidualnej,

  • kursy i szkolenia,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji, zmiany kwalifikacji lub nabywanie nowych uprawnień,

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (33 lata na rynku) i wysokim prestiżu na rynkach światowych,

  • pakiet medyczny dla pracownika i możliwość objęcia pakietem rodziny pracownika,

  • spotkania integracyjne.

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • Administratorem danych osobowych jest NOVMAR sp. z o.o. 31-553 Kraków Cystersów 11, NIP: 6760079298. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).*