Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 20.04.2024
Zakłady Tłuszczowe Bielmar

Pracownik produkcji

  • Bielsko-Biała, śląskie

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Zakłady Tłuszczowe „Bielmar” Sp. z o.o. są nowoczesną polską firmą spożywczą, podążającą za zmianami trendów żywieniowych i zdrowotnych. Dostarczamy klientom indywidualnym i biznesowym w Polsce i za granicą szeroką gamę produktów bazujących na tłuszczach roślinnych.

Zakłady Tłuszczowe „Bielmar” Spółka z o.o. w Bielsku-Białej, ul. Sempołowskiej 63

poszukują kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zakres obowiązków

  • Obsługa linii technologicznej,
  • Prowadzenie procesów produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi instrukcjami technologicznymi
    i technicznymi oraz wskaźnikami techniczno-ekonomicznymi,
  • Produkowanie wyrobów zgodnie z wymaganiami Spółki oraz obowiązującymi normami prawnymi
    i recepturami,
  • Prawidłowe realizowanie gospodarki magazynowej (przechowywanie materiałów, półproduktów i wyrobów gotowych),
  • Pobieranie i przekazywanie prób do Działu Kontroli Jakości,
  • Utrzymanie bieżącej czystości pomieszczeń, maszyn i urządzeń,
  • Kontrola urządzeń, weryfikacja poprawności ich działania oraz właściwa ich eksploatacja,
  • Przeciwdziałanie powstawaniu awarii oraz udział w pracach związanych z ich usuwaniem.

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie spożywcze, chemiczne lub techniczne,
  • Umiejętność współpracy w zespole i komunikatywność,
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie 4 brygadowym, lub 3 zmianowym,
  • Konieczne uprawnienia na wózki widłowe

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość zagadnień związanych z eksploatacją urządzeń i linii technologicznych, znajomość cyklu produkcyjnego.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Obsługa komputera.
  • Orzeczenie lekarskie do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w systematycznie rozwijającej się strukturze w oparciu o umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej.
  • Pakiet świadczeń socjalnych.
  • Dofinansowanie do karty sportowej .
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia PZU.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Karta Multisport
  • Pakiet socjalny
  • Prywatna opieka lekarska
  • Przyjazna atmosfera
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Ubezpieczenie grupowe
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Zgodnie z art. 13 ust.1 i ust. 2 ogólnego Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”) informujemy, iż:

    1. Administratorem danych osobowych kandydatów do pracy są Zakłady Tłuszczowe „Bielmar” sp. z o.o., (ul. Sempołowskiej 63, 43-300 Bielsko-Biała).

    2. Dane osobowe kandydatów do pracy będą przetwarzane wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy. Administrator Danych nie planuje dalej przetwarzać danych osobowych kandydatów do pracy w celu innym niż cel, w którym dane osobowe zostały zebrane, tj. w celu przyszłej rekrutacji.

    3. Podstawą do przetwarzania danych osobowych jest konieczność podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy o pracę, a zakres tych danych zawarty jest w katalogu danych, których podania może wymagać pracodawca od osoby ubiegającej się o zatrudnienie zgodnie z Kodeksem Pracy.

    4. Podanie danych osobowych wskazanych w Kodeksie Pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne (np. Twój wizerunek). Takie dane przetwarzać będziemy na podstawie dobrowolnej zgody, którą wyraziłeś, wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne.

    5. Dane nie będą udostępniane podmiotom zewnętrznym z wyjątkiem przypadków przewidzianych przepisami prawa.

    6. Administrator danych nie zamierza przekazywać danych osobowych kandydatów do pracy do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

    7. Dane kandydatów do pracy przechowywane będą przez okres niezbędny do realizacji wyżej określonych celów, tj. do momentu zakończenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż 60 dni po zakończeniu publikacji ogłoszenia rekrutacyjnego.

    8. Kandydaci do pracy posiadają prawo żądania od Administratora Danych dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania oraz - z zastrzeżeniem przepisów prawa - usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.

    9. Kandydaci do pracy mają prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w przypadku uznania, że przetwarzanie ich danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.

    10. Dane osobowe kandydatów do pracy nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą poddawane profilowaniu.

  • W przypadku, gdy zakres przesyłanych przez Pana/Panią danych wykracza poza katalog określony w art. 22¹ Kodeksu Pracy prosimy o zamieszczenie klauzuli o treści:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zakłady Tłuszczowe Bielmar sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej (43-300) przy ul. Sempołowskiej 63 (KRS 0000049583 NIP: 5470168857, Regon: 070487588) - moich danych osobowych, zawartych w niniejszym CV dla celu przeprowadzenia bieżącej rekrutacji, w związku z którą niniejsze CV zostało udostępnione”.