Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 19.04.2024
Michael Page International (Poland) Sp. z o.o.

Key Account Manager - Sieć Klubów Fitness - Premium dla Biznesu

  • Katowice, śląskie

Key Account Manager

Umowa o pracę

Michael Page Finance & Human Resources - W centrum naszej działalności znajdują się tysiące ludzi, których życie odmieniliśmy znajdując im nową pracę oraz wyjątkowa jakość usług, które świadczymy naszym klientom i kandydatom. Z dumą wyznaczamy standardy na rynku rekrutacyjnym, a dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu połączonemu ze zrozumieniem osobistych motywacji, stwarzamy naszym kandydatom okazję do realizacji pełni ich potencjału.

Niezależnie od tego czy jesteś pracodawcą poszukującym członków swojego zespołu, czy kandydatem, który chce rozwinąć swoją karierę, Michael Page oferuje Ci zespół który zrozumie Twoje potrzeby. Wraz z Page Executive i Page Outsourcing, Michael Page jest częścią PageGroup. Jesteśmy pewni, że nasza wiedza pomoże Ci osiągnąć Twoje cele – niezależnie od tego czy szukasz pracownika, czy też nowego miejsca pracy.

Zakres obowiązków

  • Zarządzanie relacjami z kluczowymi klientami biznesowymi, firmami oraz korporacjami.
  • Rozwój strategii sprzedaży i utrzymanie stałego kontaktu z kluczowymi klientami w celu zrozumienia ich potrzeb i oczekiwań.
  • Opracowywanie spersonalizowanych ofert i pakietów korporacyjnych dostosowanych do potrzeb klientów biznesowych.
  • Prowadzenie negocjacji cenowych i warunków umów z klientami biznesowymi.
  • Monitorowanie i analiza wyników sprzedażowych oraz raportowanie do zarządu.
  • Budowanie długoterminowych relacji z klientami poprzez zapewnienie wysokiego poziomu obsługi klienta.
  • Ścisła współpraca z innymi działami, takimi jak marketing, aby zapewnić spójność działań i wsparcie sprzedażowe.

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w sprzedaży B2B.
  • Mile widziane osoby z pasją związaną ze sportem.
  • Umiejętność skutecznej komunikacji i negocjacji.
  • Zdolność do pracy w zespole oraz samodzielności w podejmowaniu decyzji.
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i zarządzania czasem.
  • Zorientowanie na klienta oraz umiejętność budowania długoterminowych relacji biznesowych.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym może być wymagana z uwagi na obsługę klientów korporacyjnych.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy
  • Jasno określona i transparentna ścieżka rozwoju zawodowego w organizacji
  • Liczny pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny; budżet elastyczny w ramach kafeterii/karta Sodexo - możliwość wzięcia karty multisport, nagrody lojalnościowe za staż pracy)
  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy hybrydowej
  • Wewnętrzne szkolenia (polskie i międzynarodowe) oraz program mentoringowy
  • Nowoczesne biuro w samym Centrum Katowic
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Michael Page Finance & Human Resources 40-007 Katowice Uniwersytecka 13, NIP: 5252345586 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.