Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 20.04.2024

Księgowy/a

  • Warszawa, mazowieckie

Księgowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: pomaturalne/policealne
  • Zawody: Księgowy (wymagany staż - lata: 2)
  • Uprawnienia: biegła obsługa komputera, Microsoft Office
  • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie średnie,
    Wymagane 2-letnie doświadczenie w pracy w dziale księgowym
    Znajomość przepisów podatkowych
    Znajomość programów Symfonia, Ognik, Raks, Saldeo będą dodatkowym atutem

    Wprowadzanie danych do systemu finansowo-księgowym,
    Uzgadnianie kont rachunkowych rozliczanie transakcji,
    Rozliczenie międzyokresowych kosztów i przychody przyszłych okresów;
    Księgowanie faktur kosztowych krajowych i zagranicznych,

    Kontakt: A.leszko@imcg.pl
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP