Czy to Twoja firma?

IMCG sp z o.o. praca

Warszawa
IMCG sp z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Księgowy Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy IMCG sp z o.o.

Praca alert - powiadomienia

Praca IMCG sp z o.o.

  • Księgowy/a

    IMCG sp z o.o.
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca IMCG sp z o.o. - oferty archiwalne

    • Warszawa
    • Zakres obowiązków

      Umowa o pracę na okres próbny

      Wymagania

      • Wykształcenie: pomaturalne/policealne
      • Zawody: Księgowy (wymagany staż - lata: 2)
      • Uprawnienia: biegła obsługa komputera, Microsoft Office
      • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie średnie,
        Wymagane 2-letnie doświadczenie w pracy w dziale księgowym
        Znajomość przepisów podatkowych
        Znajomość programów Symfonia, Ognik, Raks, Saldeo będą dodatkowym atutem

        Wprowadzanie danych do systemu finansowo-księgowym,
        Uzgadnianie kont rachunkowych rozliczanie transakcji,
        Rozliczenie międzyokresowych kosztów i przychody przyszłych okresów;
        Księgowanie faktur kosztowych krajowych i zagranicznych,

        Kontakt: A.leszko@imcg.pl
      • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Warszawie