Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 20.04.2024

Nauczyciel wychowania przedszkolnego (bemowo)

  • Warszawa, mazowieckie

Nauczyciel przedszkola

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
  • Zawody: Nauczyciel przedszkola
  • Języki: polski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
  • Inne wymagania: wykształcenie wyższe (pedagogiczne) - edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna, biegła znajomość języka polskiego, mile widziane doświadczenie oraz umiejętności muzyczne i plastyczne

    Obowiązki: Opieka nad grupą dzieci w wieku przedszkolnym. Zapewnienie bezpiecznych, kreatywnych, opartych na szacunku i empatii warunków wspierających wszechstronny rozwój dzieci w przedszkolu Realizacja programu zgodnie z obowiązującymi planami nauczania

    Praca 8 godzin dziennie w godzinach otwarcia przedszkola 7:00 - 18:00;

    [Zgłoszenia: osobiste, bemowo2@pomaranczowa-ciuchcia.pl,]
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 500 do 6 850 PLN
  • Opis wynagrodzenia: + dodatek za wychowawstwo do 1468 zł
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP