Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 19.04.2024

Pomocnik operatora maszyn budowlanych

  • Warszawa, mazowieckie
  • 5 000-6 500 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Operator maszyn budowlanych

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Poszukujemy pracowników do pracy w pełnym wymiarze godzin na stanowisku pomocnik operatora kruszarki.

Praca zarówno na Mazowszu, jak i w delegacji - cała Polska.

Istnieje możliwość zakwaterowania.

Zakres obowiązków

  • Pomoc w obsłudze i sterowaniu maszynami budowlanymi

  • Pomoc przy ustawianiu maszyn przed rozpoczęciem pracy oraz ich demontażu po zakończeniu

  • Pomoc w utrzymaniu maszyn w czystości i sprawności

  • Pomoc w załadunku i rozładunku materiałów oraz odpadów

  • Pomoc przy naprawach i konserwacji maszyn budowlanych

  • Wykonywanie innych zadań zleconych przez operatora maszyn lub przełożonego

Wymagania

  • Posiadać doświadczenie w obsłudze maszyn budowlanych mile widziane

  • Znajomość podstawowych zasad bezpieczeństwa i higieny pracy

  • Umiejętność obsługi podstawowych narzędzi budowlanych

  • Gotowość do pracy w zespole

  • Sumienność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Umiejętność pracy w warunkach ciężkich i zmieniających się warunkach atmosferycznych

  • Chęć do nauki i rozwoju zawodowego

  • Prawo jazdy kategorii B będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • umowę o pracę,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • wieloletnią współpracę,

  • pracę z doświadczonym i zaangażowanym zespołem,

  • niezbędne narzędzia do pracy.

  • Administratorem danych osobowych jest Weg-Bet 05-119 Łajski Sikorskiego 5, NIP: 5310001611. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Lukkop Łukasz Kurpiewski 01-067 Warszawa PIASKOWA 6, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.