Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 19.04.2024
Karmello

PRACOWNIK PRODUKCJI WYROBÓW CZEKOLADOWYCH

  • Bielsko-Biała, śląskie
  • 4 800-5 300 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Pracownik produkcji

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Karmello to polska firma powstała z zamiłowania do czekolady i pasji tworzenia specjałów, których smaku nigdy się nie zapomina. W znajdującej się Bielsku-Białej nowoczesnej fabryce dbamy o zgodność wszelkich procesów z opracowanym i wdrożonym systemem HACCP. Produkując nasze wyroby w sposób tradycyjny, ręczny, staramy się nadać im innowacyjną formą oraz atrakcyjny wygląd. Naszym celem jest uświadomienie wszystkim, jak tak naprawdę powinna smakować prawdziwa czekolada. Firma posiada sieć sklepów oraz kawiarni i pijalni czekolady zlokalizowanych w galeriach handlowych oraz centrach miast turystycznych.

Firma Karmello, producent wysokiej jakości wyrobów czekoladowych w związku z rozwojem firmy i planowanym zwiększeniem poziomu zatrudnienia poszukuje kandydata na stanowisko:

do siedziby firmy zlokalizowanej w Bielsku-Białej.

Zakres obowiązków

  • pobieranie surowców z magazynu,
  • wytwarzanie wyrobów czekoladowych według przedstawionych receptur,
  • dbanie o estetykę miejsca pracy.

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie jako pracownik produkcyjny,
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym,
  • umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy

  • wynagrodzenie dostosowane do posiadanego doświadczenia,
  • umowę o pracę na pełny etat,
  • dofinansowanie do karty Multisport,
  • zniżki na zakupy pracownicze,
  • atrakcyjne oferty ubezpieczenia grupowego.
Dowiedz się więcej o pracodawcy

  • Administratorem Państwa danych jest Rafał Dobrzański, prowadzący firmę Karmello Rafał Dobrzański z siedzibą w Bielsku-Białej przy ul. Gen. Maczka 9, NIP: 5471018864, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Prezydenta miasta Bielska-Białej pod numerem 28440 , która jest administratorem danych osobowych Użytkowników w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej również RODO). Dane będą przechowywane przez okres niezbędny do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).