Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 08.04.2024

Blacharz autobusowy - Praca za granicą

  • Holandia zagranica

Monter

Umowa o pracę

Pełny etat

OrangeJobs B.V.

Masz doświadczenie jako blacharz samochodowy? Szukasz stabilnej pracy z dobrym wynagrodzeniem? Masz podstawową wiedzę z zakresu elektroniki i chcesz pracować dla jednej z największych firm transportu publicznego w Holandii? Mamy dla Ciebie świetną ofertę.Zaaplikuj na to stanowisko, a jeśli jesteś tym, którego szukamy, możesz rozpocząć pracę jako blacharz autobusowy już w przyszłym tygodniu! Mamy dla Ciebie jednoosobowy pokój blisko miejsca pracy. Przez dłuższy czas będziesz pracować w zgranym zespole w profesjonalnej firmie.W związku z szybkim rozwojem firmy poszukujemy obecnie pracowników na stanowisko blacharza/montera nadwozi na różnych poziomach doświadczenia. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00-16:00 z możliwością dodatkowych płatnych nadgodzin.Nasz klient jest wiodącą firmą transportu publicznego w Holandii. Jest liderem w dziedzinie bez emisyjnego transportu pasażerskiego i innowacyjnej mobilności. Działa w zachodniej, środkowej, wschodniej i południowo-zachodniej części kraju.

Obowiązki

  • Demontaż elementów karoserii autobusów uszkodzonych po wypadku / stłuczce
  • Demontaż i montaż oświetlenia
  • Naprawa nadwozia (szpachlowanie, klepanie itp.)
  • Montaż naprawionych elementów nadwozia
  • Przygotowanie zamontowanych elementów nadwozia do malowania / lakierowania
  • Malowanie / lakierowanie powierzchni

Wymagania

  • Masz doświadczenie jako blacharz samochodowy / autobusowy / monter napraw karoserii
  • Potrafisz używać elektronarzędzi i narzędzi do obróbki metalu
  • Dobrze komunikujesz się w języku angielskim lub holenderskim
  • Jesteś gotowy do pracy przez długi okres czasu
  • Jesteś gotowy do nauki i rozwoju
  • Posiadasz ważne prawo jazdy i własny środek transportu

Oferujemy

  • Wynagrodzenie +/- €1840 - €2820 netto miesięcznie przy 40 godzinach
  • Wynagrodzenie +/- €425 - €650 tygodniowo po odliczeniu zakwaterowania, ubezpieczenia i podatków
  • Wynagrodzenie od €15,00 brutto za godzinę + 5,12% dodatku ADV do każdej godziny
  • Stała praca, 40 godzin tygodniowo + możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • Holenderska umowa o pracę, dostępna również w języku polskim i angielskim
  • 20 płatnych dni urlopowych w roku, nieuwzględnionych w tygodniowym wynagrodzeniu
  • Komfortowy pokój jednoosobowy z szybkim Internetem w domu rodzinnym
  • Zwrot kosztów podróży
  • Rekompensata kosztów podróży z zagranicy w formie regulacji podatkowej
  • Najlepsze ubezpieczenie zdrowotne, jakie możesz uzyskać
  • Wypłata wynagrodzenia co tydzień
  • Możliwość stałego zatrudnienia
  • Możliwość kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe i językowe
  • Akcja: F2F
  • Opiekę koordynatora w razie pytań lub problemów

  • Jeśli masz jakieś pytania to skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +31 294 28 70 27

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez OrangeJobs B.V. 1391 JD Abcoude Hollandse Kade 9, NIP: 30230454 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.