Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 18.04.2024

Księgowa/Księgowy w Biurze Rachunkowym

  • Łódź, łódzkie

Księgowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Zatrudnię księgową/księgowego do pracy w Biurze Rachunkowym

Zakres obowiązków

  • samodzielna obsługa księgowa podmiotów kapitałowych (KH) oraz osób fizycznych (KPiR),
  • weryfikacja dokumentów księgowych pod kątem rachunkowym i merytorycznym,
  • ksiegowanie dokumentów zgodnie z obowiązujacymi przepisami,
  • udział przy sporządzaniu sprawozdań finansowych,
  • sporządzanie deklaracji i formularzy dla GUS, ZUS, US i innych instytucji.

Wymagania

  • minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość przepisów podatkowych i księgowych,
  • dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne.

Mile widziane

  • znajomość programu Comarch ERP Optima,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe.

Oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej firmie (25 lat na rynku),
  • pracę w przyjaznej atmosferze,
  • wsparcie przełozonego oraz zespołu,
  • elastyczne godziny pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego.
  • Administratorem danych osobowych jest MADIS Małgorzata Wachowicz 95-070 Aleksandrów Łódzki Łódzka 9, NIP: . Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MADIS Małgorzata Wachowicz 95-070 Aleksandrów Łódzki Łódzka 9, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.