Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 18.04.2024
Kraus Folie Sp. z o.o.

Kontroler Jakości

  • Kalisz, wielkopolskie

Kontroler

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca od zaraz

W sercu Polski, w malowniczym Kaliszu, nasza firma, KRAUS FOLIE, rozkwita jako rodzinne przedsiębiorstwo z ponad 35-letnią tradycją. Z pokolenia na pokolenie przekazujemy pasję do tworzenia innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie folii poliolefinowych, które znajdują zastosowanie w wielu sektorach przemysłu. Jesteśmy dumni, że nasze zaawansowane technologicznie produkty, wytwarzane z wykorzystaniem metod wytłaczania z rozdmuchem w technologii 3-warstwowej, 5-warstwowej i 9-warstwowej, cieszą się uznaniem na arenie europejskiej i globalnej. Nasze nowoczesne linie produkcyjne to serce firmy, gdzie każdego dnia dążymy do perfekcji. Stawiamy na najwyższą jakość i efektywność, co potwierdzają posiadane przez nas certyfikaty ISO 9001, BRC, ISCC+. Współpraca z renomowanymi dostawcami materiałów oraz wieloletnie doświadczenie naszego personelu to fundament naszej konkurencyjności. Jako firma rodzinna, rozumiemy wartość trwałości i stabilności. Rozwijana przez drugie pokolenie rodziny Kraus, KRAUS FOLIE jest synonimem zarówno innowacji, jak i tradycji. Nasze produkty to nie tylko folie, ale przede wszystkim rozwiązania, które wspierają ekonomię cyrkularną i są przyjazne dla środowiska. Dążymy do tego, by nasze działania były odpowiedzią na potrzeby współczesnego świata, gdzie ekologia odgrywa kluczową rolę. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią Twojego życia poprzez produkty, które chronią to, co cenne. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów, którzy już zaufali jakości i innowacyjności, jaką oferuje KRAUS FOLIE. Razem możemy tworzyć lepszą przyszłość dla nas i dla następnych pokoleń.

Zakres obowiązków

  • sprawowanie kontroli nad bieżącą produkcją,
  • obsługa urządzeń laboratoryjnych (grubościomierze, miary zwijane , urządzenie wytrzymałościowe),
  • ocena jakości i zgodności dostaw,
  • nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym,
  • dopuszczanie lub blokowanie wyrobu gotowego,
  • identyfikowanie, komunikowanie i raportowanie zaobserwowanych niezgodności.

Wymagania

  • wykształcenie średnie (mile widziane wykształcenie wyższe techniczne),
  • umiejętność posługiwania się sprzętem kontrolno-pomiarowym,
  • doskonała dbałość o szczegóły,
  • zdolności techniczne oraz manualne,
  • obsługa komputera (Microsoft Word, Excel, Outlook),
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość standardów: ISO9001, ISO17025, HACCP i BRC będzie dodatkowym atutem,
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym,(system równoważny 4 brygadowy: zmiana 12 h , 2 dni pracy/2 dni wolne).

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • równoważny system pracy,
  • możliwości zwiększenia wynagrodzenia poprzez nadgodziny,
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • system premii,
  • dofinansowanie do karty Multisport i pakietów medycznych,
  • możliwość dołączenia do Ubezpieczenia Grupowego,
  • imprezy i premie okolicznościowe,
  • paczki świąteczne dla Ciebie i Twoich dzieci,
  • sportowe czwartki,
  • pizza Day w każdą środę,
  • polecaj pracownika oraz szereg innych benefitów.
  • Administratorem danych osobowych jest Kraus Folie Sp. z o.o. 62-800 Kalisz ul. Wojciecha z Brudzewa 44, NIP: 6182142742. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres
    12 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kraus Folie Sp. J. z siedzibą w Kaliszu, ul. Wojciecha z Brudzewa 44 zawartych w CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).