Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 18.04.2024
NVH POLAND Sp. z o.o.

Specjalista ds. IT

  • Bielsko-Biała, śląskie

Informatyk

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Światowej klasy ekspert w dziedzinie projektowania i produkcji wygłuszeń samochodowych  – firma NVH Korea –  jest twórcą i właścicielem tzw. Total NVH Interior System. Jest to zestaw elementów służących redukcji poziom hałasu i wibracji w kabinie kierowcy spełniających wysokie wymagania firm z branży automotive. Do naszego zakładu w Bielsku-Białej poszukujemy osoby, która wesprze nas swoim doświadczeniem na stanowisku:

Zakres obowiązków

  • Monitorowanie i zapewnienie bezpieczeństwa systemów informatycznych;

  • doskonalenie istniejących systemów przez wprowadzanie nowych rozwiązań i technologii;

  • rozwiązywanie problemów technicznych;

  • tworzenie i przestrzeganie polityki bezpieczeństwa oraz dbanie o zgodność z regulacjami prawnymi;

  • dbałość o poprawne i regularne tworzenie kopii zapasowych danych;

  • zarządzanie sprzętem i oprogramowaniem komputerowym;

  • wprowadzanie zmian w infrastrukturze IT wraz z odpowiednią dokumentacją;

  • współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług IT i negocjacje w zakresie ich świadczenia

Wymagania

  • znajomość systemów operacyjnych Microsoft Windows w architekturze Client / Server;
  • znajomość zagadnień z zakresu infrastruktury LAN/WAN/WiFi;
  • znajomość technologii (AD, DNS, DHCP, GPO, TCP/IP);
  • prawo jazdy kat. B;
  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • angielski na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie;

Mile widziane:

  • środowiska wirtualnego VMware;
  • zagadnień związanych z systemem SAP
  • cv w języku angielskim

Oferujemy

  • elastyczny czas pracy;
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego;
  • prywatną opiekę medyczną i program sportowy dofinansowany przez Pracodawcę;
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • Zgodnie z art. 14 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych). informuję, iż:

    1)    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest NVH Poland Sp. z o.o. z siedzibą
    43-300 Bielsko-Biała ul. Szklana 155 wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej; NIP 8971867906,  REGON 383724669 – dalej: Administrator

    2)    Pani/Pana dane osobowe zostały pozyskane z bazy danych CV prowadzonej przez portal Aplikuj.pl i przetwarzane są tylko te dane, które tam zostały zamieszczone, a przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego  oraz ewentualnie w celu przygotowania umowy o pracę;

    3)    Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni przez Administratora pracownicy/zleceniobiorcy oraz upoważnione osoby prowadzące sprawy kadrowe (w przypadku pracowników/zleceniobiorców/stażystów);

    4)    Pani/Pana dane osobowe będą przekazywane do państwa trzeciego – Korei Południowej, gdzie mieści się siedziba spółki NVH Korea INC. na podstawie Standardowych Klauzul Umownych wprowadzonych przez Decyzję Komisji Europejskiej 2004/915/WE z dnia 27 grudnia 2004 roku, ogłoszonej w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej nr L 385, 29.12.2004, s. 74 i następne;[A1]

    5)    Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do 3 miesięcy od czasu zakończenia procesu rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Pana/Panią zgody na przetwarzanie danych osobowych także w przyszłych procesach rekrutacyjnych – do 12 miesięcy od zakończenia pierwszego procesu rekrutacyjnego, do którego Pani/Pan aplikował;

    6)    W okresie prowadzonego naboru posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;

    7)    Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzoru, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;

    8)    Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem niezbędnym do udziału w rekrutacji;

    9)      Dane nie są profilowane.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez: NVH POLAND Sp. z o.o. , ul. Szklana 155, 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 8971867906 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.