Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 17.04.2024
Wörwag Pharma Operations Sp. z o.o.

Młodszy Specjalista ds. Kwalifikacji i walidacji

  • Konstantynów Łódzki, łódzkie pow. pabianicki

Inżynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca stacjonarna

Wörwag Pharma Operations produkuje zarówno produkty własne, jak i farmaceutyki kontraktowe w zakładzie produkcyjnym na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Polsce. Nowoczesny kompleks budynków zajmuje powierzchnię 9500 metrów kwadratowych i jest wyposażony w najnowocześniejsze technologie produkcji i rozwoju. Niedawno nabyty zakład jest przekształcany w centrum doskonałości w zakresie doustnych postaci dawkowania dla grupy firm Wörwag Pharma.

Wörwag Pharma Operations to zakład produkcyjny zlokalizowany na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej realizujący zarówno wytwarzanie własnych technologii, jak również produktów leczniczych i suplementów diety na zlecenie kontraktowe.Fabryka o powierzchni 9500 metrów kwadratowych jest wyposażona w najnowocześniejszy park maszynowy, co pozwoli w niedalekiej przyszłości stworzyć tutaj centrum doskonałości w zakresie produkcji i rozwoju technologii suchych form leków dla grupy Wörwag Pharma. Cenimy sobie szacunek, życzliwość, bliskość i odpowiedzialność. Te wartości są podstawą naszego wspólnego rozwoju. Lubimy naszą pracę i jesteśmy dumni z naszych produktów i z naszej firmy.

Zakres obowiązków

  • Nadzór nad obszarem laboratoriów kontroli jakości w zakresie serwisów i utrzymania ruchu
  • Planowanie i realizacja kwalifikacji i kalibracji w laboratoriach kontroli jakości, obszarach produkcyjnych i pozostałych obszarach GMP zakładu
  • Nadzór nad utrzymaniem ważności statusu kwalifikacji i kalibracji podległych aparatów, urządzeń i instalacji
  • Przygotowanie niezbędnej dokumentacji wymaganej do przeprowadzenia kwalifikacji oraz utrzymywania urządzeń w stanie zwalidowanym
  • Tworzenie i aktualizacja ogólnozakładowych procedur jakościowych
  • Prowadzenie procesów analizy ryzyka w nadzorowanych obszarach
  • Uczestniczenie w procesach kontroli zmian, CAPA, odchylenia jakościowe
  • Optymalizacja kosztów utrzymania ruchu w podległych obszarach

Wymagania

  • Wykształcenie preferowane wyższe, minimum inżynierskie
  • Znajomość ogólnych zasad funkcjonowania maszyn i urządzeń
  • Znajomość zasad GMP, szczególnie związanych z kwalifikacją i walidacją
  • Umiejętność zarządzania serwisami zewnętrznymi
  • Samodzielność, kreatywność i inicjatywy w działaniu
  • Umiejętność współpracy i pracy zespołowej, również między różnymi wydziałami
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, w firmie produkcyjnej (leki lub suplementy diety)
  • Znajomość MS Excel
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy o pracę
  • Praca pełna ekscytujących wyzwań, dająca szansę uczestniczenia w dynamicznym rozwoju międzynarodowej firmy farmaceutycznej
  • Możliwość uczestnictwa w interesujących projektach
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do wypoczynku
  • System kafeteryjny
  • Karta Multisport
  • Dopłata do Świąt Wielkanocnych i Bożego Narodzenia
  • Spotkania integracyjne
  • Kasa zapomogowo-pożyczkowa
  • Przyjazna atmosfera i zaangażowany zespół współpracowników
  • Dodatki do urlopu
  • Dodatki świąteczne
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Elastyczny czas pracy
  • Nowoczesne biuro
  • Pakiet socjalny
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Program poleceń pracowników
  • Prywatna opieka lekarska
  • Przyjazna atmosfera
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Wörwag Pharma Operations Sp. z o.o. 95-050 Konstantynów Łódzki Gen. Mariana Langiewicza 58, NIP: 7261407230. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wörwag Pharma Operations Sp. z o.o. 95-050 Konstantynów Łódzki Gen. Mariana Langiewicza 58, NIP: 7261407230 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.