Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 17.04.2024
  • Niemcy zagranica

Elektryk

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca od zaraz

Elektryk

Eryk Sp. z o.o.

Eryk to międzynarodowy dostawca usług technicznych o polsko-duńskim DNA. Od 19 lat działamy w ponad 40 krajach realizując rocznie ponad 300 projektów dla branży przemysłowej. Stoimy za największym automatycznym parkingiem w Skandynawii, największym w Europie centrum przetwarzania danych, instalacjami dla największej farmy wiatrowej na świecie.

Zakres obowiązków

Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należało:

  • Wykonanie instalacji elektrycznych wg specyfikacji technicznej projektu i zaleceń klienta oraz na wysokim poziomie jakościowym
  • Wykonanie prac montażowych na wysokim poziomie jakościowym oraz dbałość o komponenty i części wykorzystane podczas realizacji projektu
  • Prowadzenie działań modernizacyjnych w zakresie instalacji elektrycznych i automatyki przemysłowej
  • Możliwość zostania "Coachem" dla Stażystów przypisanych do Ciebie na projekcie po 6 miesiącach od zatrudnienia

Wymagania

Kandydat powinien spełniać następujące wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe min. Zawodowe
  • Doświadczenie przy montażu rozdzielni lub instalacjach elektrycznych
  • Umiejętność czytania schematów i rysunków technicznych
  • Uprawnienia SEP do 1 kV
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane VCA

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy o współpracę dla firm podwykonawczych
  • Stałą opiekę i wsparcie polskojęzycznego brygadzisty oraz Key Account Engineera
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa, dodatek do pracy za granicą + diety)
  • Zakwaterowanie oraz dojazd na projekt
  • Zakwaterowanie wyposażone w Internet
  • Odzież robocza oraz niezbędne narzędzia do pracy
  • Program poleceń, dzięki któremu możesz dodatkowo zarobić do 2.000 PLN za każdą osobę poleconą do pracy
  • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz – długotrwała współpraca
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie na wielu projektach zagranicznych
  • Odpowiedzialność i samodzielność w powierzonym zakresie
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie Twojej rodziny, dodatkowe ubezpieczenie grupowe
  • Spotkania integracyjne, dofinansowanie do szkoleń, kursów, studiów
  • Administratorem danych osobowych jest ERYK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 70-225 Szczecin Brama Portowa 1, NIP: 8522425145. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ERYK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 70-225 Szczecin Brama Portowa 1, NIP: 8522425145 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.