Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 17.04.2024
e-work HR Company Poland

Pakowanie kosmetyków Stryków (6-14 i 14-22) również dla osób uczących się

  • Smolice, łódzkie pow. zgierski

Pracownik produkcji

Umowa zlecenie

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Запрошуємо працівників з України

Agencja Pracy Tymczasowej e-work HR Company

wpis do ewidencji agencji zatrudnienia nr 491 dla swojego klienta

będącego wiodącym europejskim dostawcą zestawów upominkowych

oraz produktów perfumeryjnych

zatrudni na stanowisko:

CZYNNOŚCI POMOCNICZE PRZY PAKOWANIU

Zakres obowiązków

  • pakowanie ekskluzywnych perfum i kosmetyków,

  • sortowanie,

  • konfekcjonowanie surowców.

  • zachowanie ciągłości procesu produkcyjnego.

Wymagania

  • chęci do pracy,

  • zdolności manualne,

  • dokładność i spostrzegawczość,

  • mile widziane doświadczenie w zakresie obsługi linii pakowania.

Oferujemy

  • darmowy transport - Łęczyca i Ozorków,

  • umowę zlecenie,

  • możliwość awansu,
  • osoby ze statusem ucznia stawka BRUTTO=NETTO,

  • atrakcyjne stawki godzinowe 27,70 zł brutto/h dzień 32,70 zł brutto/h noc i 55,40 zł brutto/h weekend,

  • elastyczne godziny pracy od poniedziałku do piątku.

Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z klauzulą o ochronie danych osobowych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
  • 1) Oświadczam, że zapoznałem się z Informacją dla Kandydatów do Pracy dostępną pod adresem: https://www.e-workhrcompany.pl/privacy-policy/ Akceptuję, aby moje dane osobowe zostały udostępnione transgranicznie przez E-work S.p.A., E-work HR Company Poland Sp. z o.o. i ProTempore Sagl w celu poszukiwania pracy i rekrutacji. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę.
    2) Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych przez E-work S.p.A., E-work HR Company Poland Sp. z o.o. i ProTempore Sagl w celu informowania o usługach własnych, przy wykorzystaniu poczty, email, SMS, MMS, połączeń telefonicznych oraz przy wykorzystaniu innych środków. W każdej chwili, mogę wycofać swoją zgodę.