Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 17.04.2024
Randstad Polska Sp. z o.o.

Operator maszyn CNC - do przuczenia

  • Częstochowa, śląskie
  • 5 000-5 400 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Operator maszyn

Umowa o pracę tymczasową

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Bez doświadczenia

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Lubisz pracę z maszynami produkcyjnymi? Praca zmianowa Ci nie przeszkadza?

To świetnie! Szukamy właśnie Ciebie!

Dołącz do grona pracowników lidera w branży produkcji systemów hamulcowych. Aplikuj już teraz!

Zakres obowiązków

  • obsługa obrabiarek skrawających
  • dbanie o ciągłość produkcji
  • bieżąca kontrola jakości produktu

Wymagania

  • gotowości do pracy w systemie 4-brygadowym, 3 zmianowym
  • znajomość rysunku technicznego
  • motywacji do pracy
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową w pełnym wymiarze czasu pracy (pełne świadczenia ZUS, dodatek za pracę w godzinach nocnych)
  • realna szansa na przejście w struktury firmy
  • wynagrodzenie od 5000 zł brutto (stawka godzinowa + dodatki)
  • dodatek za system 4 brygad w wysokości 500 zł brutto miesięcznie, premie produkcyjne do 600 zł brutto
  • gwarantowana podwyżka stawki godzinowej po 3 miesiącach zatrudenienia
  • 2-tygodniowe szkolenia wdrażające
  • pakiet benefitów: m.in. ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, karta sportowa, tańsze bilety do kina czy teatru, paczki dla dzieci pracowników na święta
  • pracę u lidera w branży produkcji systemów hamulcowych

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.