Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 17.04.2024
JT OFFICE SP ZOO

Księgowy / Księgowa

  • Pruszcz Gdański, pomorskie pow. gdański

Księgowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca hybrydowa

Praca od zaraz

Biuro rachunkowe JT OFFICE poszukuje kandydatów do swojego zespołu

Zakres obowiązków

Pełna obsługa klientów biura na PKPiR i kilka mniejszych spółek na pełnej księgowości

Udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych

Sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT, PIT)

Przygotowywanie miesięcznych deklaracji i raportów ZUS, PIT, GUS

Wprowadzanie dokumentacji księgowej do systemu

Prowadzenie ewidencji środków trwałych

Współpraca z klientami w zakresie spraw związanych z bieżącą obsługą

Wymagania

Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

Praktyczna znajomość zasad oraz umiejętność samodzielnego prowadzenia PKPiR, Ewidencji Przychodów dla zryczałtowanego podatku dochodowego, ewidencji VAT oraz ksiąg rachunkowych

Znajomość zasad oraz umiejętność prowadzenie pełnej księgowości będzie dodatkowym atutem.

Znajomość programów linii Insert GT będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

Umowę o pracę na okres próbny z docelowym zatrudnieniem na czas nieokreślony

Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i powierzonych obowiązków

Możliwość rozwoju zawodowego i systematycznego podnoszenia kwalifikacji

Pracę w zgranym i pozytywnie nastawionym zespole

Pakiet ubezpieczeń grupowych

Pakiet świadczeń socjalnych, w tym dofinansowanie do wczasów, siłowni itp.

  • Administratorem danych osobowych jest JT OFFICE SP ZOO 83-031 Różyny Morelowa 6a, NIP: . Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez JT OFFICE SP ZOO 83-031 Różyny Morelowa 6a, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.