Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 13.04.2024
PROJMORS Biuro Projektów Budownictwa Morskiego Sp. z o.o.

Kierownik Kancelarii Tajnej / Kancelarii Tajnej Międzynarodowej

  • Gdańsk, pomorskie

Kierownik

Umowa o pracę

Pełny etat

PROJMORS Biuro Projektów Budownictwa Morskiego Sp. z o.o. jest istniejącym od 1948 r. wiodącym biurem projektowym w branży hydrotechnicznej. Jest twórcą wielu projektów w kraju i za granicą. Biuro specjalizuje się w projektowaniu obiektów morskich (m.in. portów, stoczni, nabrzeży, falochronów itp.), obiektów przemysłowych (m.in. budynków, składów i magazynów, baz logistycznych itp.), obiektów wojskowych (m.in. hangary, strefy składowania amunicji) oraz morskich farm wiatrowych w tym uzyskaniu wszelkich, niezbędnych pozwoleń, opinii, decyzji i uzgodnień łączenie z pozwoleniami na budowę. Od 2015 roku biuro jest częścią grupy technologicznej ASE. Zatrudnia ok. 100 osób.

Obowiązki

  • Wykonywanie obowiązków Kierownika Kancelarii Tajnej/Kancelarii Tajnej Międzynarodowej zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Bezpośredni nadzór nad obiegiem materiałów niejawnych (przyjmowanie, rejestrowanie, przechowywanie i przekazywanie dokumentów zawierających informacje niejawne oraz prowadzenie rejestrów i ewidencji dokumentów i materiałów zawierających informacje niejawne)
  • Nadzór nad prawidłowym oznaczaniem sporządzonych dokumentów niejawnych,
  • Wysyłanie materiałów zawierających informacje niejawne
  • Odnotowywanie na materiałach niejawnych oraz w odpowiednich ewidencjach zmian lub zniesienia klauzuli tajności zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Inne obowiązki określone w przepisach

Wymagania

  • Mile widziane wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata
  • Znajomość przepisów ustawy o ochronie informacji niejawnych i aktów wykonawczych do tej ustawy
  • Ważne poświadczenie bezpieczeństwa w zakresie dostępu do informacji niejawnych niejawnych o klauzuli co najmniej „TAJNE”, „NATO SECRET”, „SECRET UE/EU SECRET”
  • Posiadanie zaświadczenia o przeszkoleniu z zakresu informacji niejawnych (wydanego nie wcześniej niż 5 lat wstecz)
  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Rzetelność, dobra organizacja pracy i odpowiedzialność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Wysoka kultura osobista
  • Znajomość języków obcych: język angielski w stopniu komunikatywnym
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Pracę przy interesujących projektach realizowanych zarówno w kraju jak i zagranicą
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia
  • Premie uzależnione od realizacji celów
  • Możliwość dalszego podnoszenia kwalifikacji i kreowania własnej ścieżki kariery poprzez szkolenia i praktyki zawodowe oraz współpracę z doświadczonymi specjalistami
  • Dobrą atmosferę pracy i szeroki pakiet socjalny m.in. prywatna opieka medyczna