Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 17.04.2024
Dimograf

Pomocnik drukarza

  • Bielsko-Biała, śląskie

Pracownik produkcji

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Bez doświadczenia

Drukarnia Dimograf Sp. z o.o. została założona w 1989 roku w Bielsku-Białej. Pracowały w niej wtedy 3 osoby, a park maszynowy stanowiły proste maszyny w formacie 35 × 50 cm.

W 1998 roku Dimograf przeniósł siedzibę do przestronnych budynków na ul. Legionów. Pozwoliło to na instalację maszyn w formacie B1 (70 × 100 cm) i zorganizowanie wydajnej introligatorni. Od tego czasu Drukarnia Dimograf inwestuje w najnowocześniejsze maszyny, pozwalające na wysoką automatyzację procesu produkcyjnego.

Drukarnia zatrudnia ok. 250 osób, które pracują w pomieszczeniach o łącznej powierzchni 11000 m2, i należy do największych w regionie drukarni wyspecjalizowanych w produkcji książek i kalendarzy, a także wydawnictw reklamowych.

Jeżeli poszukujesz ciekawej pracy, jesteś kreatywną osobą, gotową na rozwój i nowe wyzwania, lubisz i potrafisz pracować w zespole zapraszamy do współpracy z nami!

Zakres obowiązków

  • przygotowanie materiałów potrzebnych do realizacji druku zlecenia zgodnie z dokumentacją produkcyjną,

  • sprawne wykonywanie czynności pomocniczych zapewniających płynną pracą maszyny drukującej,

  • wykonywanie dodatkowych czynności pomocniczych zleconych przez drukarza,

  • dbałość o czystość stanowiska i maszyny drukującej, oraz o jej stan techniczny

Wymagania

  • zdolność koordynacji i współpracy z pracownikami

  • dokładność,

  • sprawność techniczna, fizyczna i manualna

  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym
  • wykształcenie minimum zawodowe

Oferujemy

  • stałą pracę w stabilnej polskiej firmie (ponad 30 lat na rynku)
    • szkolenie w zakresie wymaganym do realizacji obowiązków

    • przyjazną atmosferę w pracy

    • wysokie dofinansowanie do ubezpieczenia medycznego,

    • atrakcyjny system premiowania

    • możliwość zdobycia doświadczenia przy obsłudze maszyn i urządzeń drukarskich używanych w procesie drukowania, możliwość awansu

    • dofinansowanie do kart sportowych
    • system dodatków stażowych
    • Administratorem danych osobowych jest:
      Drukarnia Dimograf Sp. z o.o. , ul. Legionów 83 , 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 9372244418
      Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
    • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez: Drukarnia Dimograf Sp. z o.o. , ul. Legionów 83 , 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 9372244418 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.