Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 16.04.2024
  • Opole, opolskie

Operator

Umowa o pracę

Pełny etat

Operator Produkcji

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Kontrola jakości produktu i procesu
  • Realizacja zleceń produkcyjnych
  • Rozwiązywanie problemów we własnym obszarze
  • Przestrzeganie norm oraz specyficznych wymagań Klienta

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Nastawienie na rozwijanie własnych kompetencji
  • Doświadczenie w pracy w branży produkcyjnej

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez TitanX (bez okresu próbnego)
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i premię regulamową (4600-6500 brutto)
  • Nagrody za polecenie pracowników (4000-6000 zł brutto)
  • Nagrody za pomysły usprawniające procesy w fabryce
  • Fundusz socjalny - dofinansowanie do wypoczynku, premie świąteczne, integracja
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę sportową
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Program mentorski - solidne wdrożenie do pracy dostosowane do indywidualnych potrzeb
  • Wspólną celebrację sukcesów/ rekordów
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Dostęp do szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych, dofinansowanie do studiów
  • Szwedzką kulturę pracy nastawioną na pracownika
  • Przyjazne i bezpieczne środowisko pracy oraz wzajemny szacunek - II miejsce w konkursie Państwowej Inspekcji Pracy „Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej”
  • Pracę od poniedziałku do piątku