Zatrudnię księgowego / księgową w Biurze Rachunkowym.

Biuro Rachunkowe MADIS
  • Łódź, łódzkie

Księgowy

Umowa o pracę

Twój zakres obowiązków:
• samodzielna obsługa księgowa podmiotów kapitałowych (KH) oraz osób fizycznych (KPiR),
• weryfikacja dokumentów księgowych pod kątem rachunkowym i merytorycznym,
• księgowanie dokumentów zgodnie z obowiązujacymi przepisami,
• udział przy sporządzaniu sprawozdań finansowych,
• sporządzanie deklaracji i formularzy dla GUS, ZUS, US i innych instytucji.

Nasze wymagania:
• Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
• znajomość przepisów podatkowych i księgowych,
• dobra organizacja pracy,
• umiejętność pracy w zespole,
• dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne.

Mile widziane
• wykształcenie wyższe kierunkowe,
• znajomość programu Comarch ERP Optima.

Oferujemy

• zatrudnienie w stabilnej firmie (25 lat na rynku),
• pracę w przyjaznej atmosferze,
• wsparcie przełożonego oraz zespołu,
• elastyczne godziny pracy,
• możliwość rozwoju zawodowego.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)