PoszukiwanI kucharze oraz pomoce kuchenne

Restauracja Golden Rose
  • Głogów Małopolski, podkarpackie pow. rzeszowski

Obsługa gastronomii

Umowa o pracę

Miejsce pracy: Głogów Małopolski

OFERUJEMY:
-stabilne zatrudnienie z umową o pracę, po okresie próbnym
-atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do doświadczenia i umiejętności
-elastyczny grafik / pełny wymiar czasu pracy
-komfortowe warunki pracy
-miła atmosfera pracy
TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
-prowadzenie zmiany
-przygotowanie potraw zgodnie z recepturami
-dbanie o jakość i powtarzalność serwowanych dań
-realizacja przydzielonych zadań w kuchni
-dbanie a sprzęt , oraz porządek na stanowisku pracy
NASZE WYMAGANIA:
-doświadczenie w pracy na kuchni
-umiejętność pracy pod presją czasu
-umiejętność pracy samodzielnej , jak i w zespole
-wymagana dobra organizacja pracy
-chęci do pracy , oraz pozytywne nastawienie
-książeczka sanepid
POSZUKUJEMY OSÓB:
-dyspozycyjnych
-odpowiedzialnych
-pracowitych

Zgłoszenia proszę kierować na adres: @
Lub pod nr. :
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)