Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 29.03.2024
SEMPRE FARBY SP. Z O.O.

Operator urządzeń mieszających

  • Bielsko-Biała, śląskie

Pracownik produkcji

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

SEMPRE Farby Sp. z o.o. jest polskim producentem materiałów dla budownictwa, działającym na rynku od 2003 roku. Wytwarzamy tynki cienkowarstwowe, farby elewacyjne i wewnętrzne, kompletne systemy ociepleń oraz materiały do renowacji obiektów zabytkowych. Nasza oferta to ponad 100 produktów przeznaczonych zarówno dla profesjonalistów, jak i klientów indywidualnych ceniących wysoką jakość.

Zespół SEMPRE Farby składa się z doskonale wykształconych praktyków. Dołącz do nas już dziś!

Zakres obowiązków

  • Praca polegająca na obsłudze maszyn i urządzeń
  • Wykonywanie wszelkich prac związanych z produkcją wyrobów zgodnie z technologią i wytycznymi
  • Pakowanie wyrobów gotowych
  • Praca w systemie dwuzmianowym

Wymagania

  • wykształcenie minimum zawodowe, średnie mile widziane
  • dobry stan zdrowia
  • uprawnienia na wózek widłowy będą dodatkowym atutem
  • dobra organizacja pracy
  • wymagana chęć do pracy

Oferujemy

  • możliwość szybkiego podjęcia pracy
  • umowa o pracę
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • prywatna opieka medyczna
  • motywacyjny system wynagradzania
  • wynagrodzenie zawsze na czas
  • możliwość rozwoju zawodowego

  • Administratorem danych osobowych jest:
    SEMPRE FARBY SP. Z O.O. , UL. GEN. KUSTRONIA 60 , 43-301 BIELSKO-BIAŁA, NIP: 5471995321
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:SEMPRE FARBY SP. Z O.O. , UL. GEN. KUSTRONIA 60 , 43-301 BIELSKO-BIAŁA, NIP: 5471995321zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.