Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 14.04.2024
PPHU Tech-Band

Pracownik produkcji / Operator maszyn włókienniczych

  • Bielsko-Biała, śląskie

Pracownik produkcji

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Bez doświadczenia

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "TECH-BAND"  zajmuje sie produkcja taśm tkanych, wyrobów powroźniczych oraz węży przeciwpożarowych tłoczonych o różnych średnicach. https://www.techband.pl/pl/

Firma z Bielska-Białej poszukuje Pracowników produkcyjnych do obsługi maszyn włókienniczych.

Praca w systemie III zmianowym od poniedziałku do piątku.

Zakres obowiązków

Główne zadania:

  • obsługa maszyn włókienniczych,
  • ręczne prace transportowe,
  • kontrola jakości procesu technologicznego.

Wymagania

  • Wykształcenie min. zawodowe,
  • Gotowość do pracy w systemie III zmianowym od poniedziałku do piątku,
  • Odpowiedzialność, sumienność, dokładność.

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Przyuczenie do zajmowanego stanowiska.
  • Administratorem danych osobowych jest:
    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe, "TECH-BAND" Bożena Cielesta, 43-300 Bielsko-Biała, Piekarska 215, NIP: 547-100-61-63
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityka bezpieczeństwa przetwarzania danych osobowych Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe, "TECH-BAND" Bożena Cielesta, 43-300 Bielsko-Biała, Piekarska 215, NIP: 547-100-61-63zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgody są dobrowolne i nie mają wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. W każdym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę, wysyłając e-mail na adres podany w ogłoszeniu, co nie ma wypływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed cofnięciem zgody.