Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 14.04.2024

Elektryk - Niemiecka firma zatrudni Elektryków

  • Niemcy zagranica

Elektryk

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Niemiecki pracodawca zatrudni Eleketrykow jak rowniez pomocnikow eleketryka do pracy w niemczech

Zakres obowiązków

  • elektryka mieszkaniowa;
  • przygotowanie nowych instalcji;
  • obiekty mieszkaniowe;

Wymagania

  • doświadczenie w zawodzie;
  • znajomość jezyka niemieckiego mile widziana;
  • prawo jazdy kategoria B

Oferujemy

  • zatrudnienie na niemiecka umowe o prace;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • zakwaterowanie;
  • transport;
  • Administratorem danych osobowych jest BS Service GmbH 70499 Stuttgart Solitudestr.305, NIP: DE304803806. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnej rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO))