Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 14.04.2024
FOX

Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

  • Wilamowice, śląskie pow. bielski

Pracownik utrzymania ruchu

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Jesteśmy jednym z czołowych producentów kształtek polietylenowych, zaworów i akcesoriów stosowanych w rurociągach gazowych i wodnych, aplikacjach przemysłowych i wielu innych instalacjach. Dzisiaj produkty FOX dostępne są dla użytkowników w ponad 70 krajach na całym świecie.

Przy tak wszechstronnym działaniu nieustannie rozwijamy zespół poszukując zaangażowanych, ambitnych i zorientowanych na rozwój pracowników oferując stabilną pracę w międzynarodowym środowisku, możliwości udziału w ciekawych projektach oraz stałe podnoszenie swoich kwalifikacji.

Zobacz film i poznaj FOX bliżej!

Zakres obowiązków

· Wykonywanie okresowych przeglądów maszyn i urządzeń (prace konserwacyjne i remontowe),

· Usuwanie usterek, awarii i utrzymywanie w sprawności urządzeń produkcyjnych,

· Analiza awaryjnych zdarzeń na urządzeniach i przedstawianie działań zapobiegawczych,

· Sporządzanie dokumentacji i raportów z przebiegu wykonywanych prac i przeglądów maszyn,

· Udział w uruchomieniu nowych maszyn,

· Kontrola i doskonalenie procesu, dbanie o ciągłe podnoszenie wydajności i eliminowanie strat produkcyjnych.

Wymagania

· Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym,

· Wykształcenie minimum średnie techniczne,

· Umiejętność czytania rysunku technicznego,

· Doświadczenie w pracy na pokrewnym stanowisku (np. jako elektryk, elektromechanik, mechanik, elektromonter),

· Praktyczne umiejętności diagnozowania oraz usuwania usterek maszyn,

Mile widziane

· Uprawnienia SEP

Oferujemy

· Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

· Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,

· Atrakcyjny pakiet benefitów (premie oraz paczki świąteczne, dofinansowanie do wakacji, pikniki rodzinne, foodtruckowe wtorki w okresie wakacyjnym oraz inne wydarzenia integracyjne),

· 30 minutową przerwę wliczoną do czasu pracy,

· Prywatną opiekę medyczną Tu Zdrowie,

· Dodatek stażowy już od 6-miesiąca od zatrudnienia,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet socjalny
  • Parking
  • Przyjazna atmosfera
  • Spotkania integracyjne
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
Dowiedz się więcej o pracodawcy
Video
  • Administratorem danych osobowych jest:
    FOX FITTINGS Sp. z o.o. Sp. k., , ul. Więźniów Oświęcimia 50, , 43-330 Wilamowice, NIP: 937-247-36-56
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez: FOX FITTINGS Sp. z o.o. Sp. k., ul. Więźniów Oświęcimia 50,43-330 Wilamowice, NIP: 937-247-36-56zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.