Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 14.04.2024

Kierownik Działu Technicznego

  • Lipsko, mazowieckie pow. lipski

Kierownik

Umowa o pracę

Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i nadzór nad pracą 25 osobowego zespołu
  • Opracowanie planu działania w zakresie utrzymania ruchu
  • Tworzenie planów remontowo – inwestycyjnych
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną
  • Organizacja wsparcia technicznego dla działów produkcyjnych
  • Udział w projektach inwestycyjnych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe
  • Znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność
  • Mile widziane doświadczanie w branży spożywczej

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość pracy z ciekawymi technologiami w branży
  • Ciekawe wyzwania zawodowe – w zakresie inwestycji
  • Możliwość rozwoju w strukturze Firmy/Grupy