Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 14.04.2024

Operator CNC (Tokarz i Frezer)

  • Katowice, śląskie

Programista

Umowa o pracę

Pełny etat

Opis oferty pracy

MIEJSCE PRACY: okolice Usti nad Orlici / Czechy

Wymagania:
•doświadczenie na stanowisku Operatora CNC w pracy na tokarkach lub frezarkach
•mile widziane doświadczenie w pracy na sterownikach Haidenhain
•znajomość czytania i rozumienia rysunku technicznego
•umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi (suwmiarka, mikrometr, sonda)
•punktualność, samodzielność, dyspozycyjność
•praca w systemie dwuzmianowym
•mile widziane doświadczenie w ustawianiu maszyn CNC (dobór parametrów obróbki, narzędzi)
•kooperatywność i motywacja do pracy
•znajomość języka obcego nie jest wymagana

Obowiązki:
•wykonywanie detali na maszynach obróbczych (stal, aluminium)
•korekty programu z panelu maszyny
•kontrola wykonanych detali za pomaca narzędzi pomiarowych
•dbanie o stan techniczny maszyny i porządek na stanowisku pracy oraz prawidłowe przekazywanie zmiany

Oferujemy:
•stabilną pracę, pełen etat, na dwie zmiany
•bezpłatne zakwaterowanie w bezpośredniej bliskości miejsca pracy
•wolne weekendy (z możliwością pracy w nadgodzinach)
•premie kwartalne zależne od ilości przepracowanych godzin