Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 14.04.2024
  • Warszawa, mazowieckie

Kelner

Umowa o pracę

Pełny etat

Kelner / Kelnerka

Twój zakres obowiązków

  • profesjonalna obsługa Gości restauracji
  • profesjonalna obsługa szkoleń/konferencji (przerwy kawowe, lunche) oraz przyjęć okolicznościowych;
  • dbanie o estetykę i pozytywny wizerunek restauracji.

Nasze wymagania

  • doświadczenia w pracy na takim stanowisku (warunek konieczny)
  • wysokiej kultury osobistej, miłego usposobienia i nienagannej prezentacji;
  • entuzjazmu, samodzielności i dużego zaangażowania w pracę;
  • dobrej organizacji pracy i wysokiej jakości obsługi Gości;
  • sprawnej znajomość języka angielskiego i polskiego.

To oferujemy

  • miejsce pracy w prężnie rozwijającej się firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • stałe wynagrodzenie;
  • pracę w młodym i przyjaznym zespole;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • zniżki w sieci Arche;
  • posiłki;
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie/umowy o pracę.