Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 28.03.2024

Inspektor wojewódzki ds. zakupu towarów i usług w zakresie realizacji zadań poligraficznych

Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach
  • Katowice, śląskie

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Stanowisko biurowe usytuowane jest w suterenie budynku. Obsługa komputera powyżej 4 godzin dziennie. Budynek wyposażony jest w windy osobowe oraz pomieszczenia sanitarne dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Praca w biurze jak i na terenie budynków ŚUW. Mogą pojawiać się sporadyczne wyjazdy do budynków Urzędu w Bielsku-Białej i Częstochowie. Kontakty zewnętrzne m.in.: z firmami realizującymi usługi i dostawy, wykonawcami biorącymi udział w postępowaniach o udzielenie zamówienia publicznego.

  • Dokonuje zakupu towarów i usług poligraficznych o szacunkowej wartości do progu kwotowego stosowania ustawy Prawo zamówień publicznych (Pzp) zgodnie z zasadami oszczędnego i efektywnego dokonywania wydatków na potrzeby Oddziału ds. poligrafii (Oddziału).
  • Zapewnia prawidłowe działanie systemu kopiowania i drukowania w Urzędzie w celu sprawnej realizacji wydruków, kserokopii oraz innych usług poligraficznych.
  • Prowadzi nadzór nad podmiotami zewnętrznymi realizującymi dostawy oraz usługi na potrzeby zadań Oddziału.
  • Prowadzi ewidencję napraw urządzeń biurowych (drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych i kserokopiarek) użytkowanych w budynkach ŚUW.
  • Przygotowuje opis przedmiotu zamówienia, szacowanie oraz projekty umów dla zakupów towarów i usług poligraficznych o szacunkowej wartości stosowania Pzp.
  • Uczestniczy w pracach komisji przetargowych oraz analizuje oferty złożone przez Wykonawców w postępowaniach o udzielenie zamówienia publicznego na dostawy i usługi poligraficzne.
  • Weryfikuje pod względem merytorycznym oraz opisuje faktury na dostawy i usługi poligraficzne.
  • Przedkłada propozycje zakupu towarów i usług poligraficznych na dany rok do planu zamówień publicznych oraz szacuje koszty ich realizacji.

Wymagania

  • wykształcenie: wyższe
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego na stanowiskach związanych z nadzorowaniem lub/i koordynowaniem lub/i wykonywaniem usług poligraficznych lub/i drukarskich.
  • znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych (w zakresie szacowania i opisu przedmiotu zamówienia oraz udziałów w komisjach przetargowych), Kodeksu cywilnego (w zakresie sporządzania umów cywilnoprawnych)
  • organizacja pracy i orientacja na osiąganie celów, komunikacja, współpraca
  • W służbie cywilnej nie może być zatrudniona osoba, która w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. pracowała lub pełniła służbę w organach bezpieczeństwa państwa lub była współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944–1990 oraz treści tych dokumentów - nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972 r. lub później
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • wykształcenie: brak
  • co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego w administracji publicznej na stanowiskach urzędniczych
  • znajomość: ustawy o odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansów publicznych (w zakresie naruszeń przepisów o zamówieniach publicznych)
  • radzenie sobie w sytuacjach kryzysowych, kreatywność

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • dodatek za wysługę lat od 5 do 20% wynagrodzenia w zależności od udokumentowanego stażu pracy
  • nagrody okresowe uzależnione od osiąganych wyników pracy
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne tzw. ,,trzynastka”
  • perspektywę rozwoju zawodowego
  • udział w szkoleniach/kursach, dofinansowanie do studiów i nauki języków obcych
  • pakiet socjalny, w tym między innymi: dofinansowanie do wypoczynku, wsparcie finansowe w trudnych sytuacjach, pożyczki na cele mieszkaniowe, dopłata do karty sportowej
  • możliwość skorzystania z oferty ubezpieczenia grupowego a także Pracowniczej Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej
  • dofinansowanie do zakupu okularów
  • siedziba Urzędu w bliskim sąsiedztwie przystanków autobusowych, linii tramwajowej oraz dworca kolejowego a także w niewielkiej odległości
    od autostrady A-4 oraz drogi krajowej E-75