Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 13.04.2024
  • Bielsko-Biała, śląskie

Administrator IT

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca hybrydowa

Praca od zaraz

DevOps Engineer

Digital Technology Poland dostarcza innowacyjne Software & Hardware w obszarze Industry 4.0. Pracuje z nami niemal 300 ekspertów gotowych zrealizować projekt od pomysłu do finalnego produktu. Nasze zespoły zlokalizowane są w Zielonej Górze, Poznaniu i Cieszynie.

Nasze projekty to: Serwisy chmurowe, Sztuczna inteligencja, Big Data, Internet rzeczy, Automatyka i robotyka oraz Elektronika i systemy Embedded. Intensywnie się rozwijamy, odpowiadając na zainteresowanie naszymi rozwiązaniami, w których łączymy pasję do innowacji z bezkompromisowym dbaniem o jakość.

Poszukujemy utalentowanych DevOps Engineerów, którzy usprawnią proces wytwarzania i wdrażania aplikacji funkcjonujących w otoczeniu flagowego produktu EPLAN Electric P8, używanego codziennie przez tysiące inżynierów na całym świecie.Typ umowy: Umowa o pracę

Forma pracy: hybrydowa lub stacjonarna
Lokalizacja biura: Graniczna 79, Cieszyn (bezpośredni zjazd z S52) Stack: Kubernetes, Docker, Jenkins, PowerShell, bash, Azure, AWS

Zakres obowiązków

  • Zapewnianie zautomatyzowanego wdrażania od środowiska developerskiego po produkcyjne
  • Utrzymanie i rozwój procesów CI/CD
  • Wdrażanie rozwiązań ułatwiających skalowanie usług i zapewnienia ich dostępności
  • Ciągła współpraca z innymi zespołami w budowaniu, testowaniu i udostępnianiu oprogramowania
  • Analiza incydentów i anomalii w działaniu serwisów i infrastruktury
  • Wspieranie zespołów wiedzą dotyczącą kosztów, korzyści, ryzyka, wpływu i innych opcji systemu

Wymagania

  • Znajomość zagadnień związanych z tworzeniem, testowaniem, utrzymaniem i wydaniami oprogramowania
  • Umiejętność pracy z jednym z rozwiązań CI/CD: Jenkins, Azure DevOps, VSTS, GitLab
  • Umiejętność administracji systemami operacyjnymi, takimi jak Windows i Linux,
  • Znajomość zagadnień wirtualizacji i konteneryzacji
  • Znajomość języków skryptowych
  • Znajomość narzędzi do obserwacji wydajności i bieżącego stanu utrzymywanych wdrożeń w tym analizy zebranych informacji
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na rozumienie dokumentacji oraz udział w spotkaniach technicznych z polsko-niemieckim zespołem
  • Inicjatywa i samodzielność
  • Efektywne komunikowanie się
  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Praktyczne doświadczenie w projektach desktopowych
  • Współdziałanie w identyfikacji i zarządzaniu podatnościami i zagrożeniami w utrzymywanych systemach oraz wydaniach oprogramowania
  • Doświadczenie w pracy z IaC
  • Znajomość przynajmniej jednego języka programowania
  • Znajomość języka zapytań do analizy zbioru logów

Oferujemy

  • Innowacyjne i długofalowe projekty w dziedzinie Industry 4.0
  • Pracę z najnowszymi technologiami
  • Stabilne środowisko biznesowe
  • Pracę w zespole tworzącym mieszankę doświadczenia z młodością
  • Bezpłatny dostęp do platformy szkoleniowej Udemy Business
  • Prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie dla Ciebie i Twoich bliskich w znaczącym stopniu dofinansowane przez firmę
  • Finansowaną przez firmę kafeterię MyBenefit (w tym: MultiSport / MultiLife)
  • Lunche, takie jak lubisz na koszt firmy
  • Pracę w systemie hybrydowym lub stałe miejsce w biurze
  • Krótszą pracę w piątki
  • Godzinę rozpoczęcia pracy wg Twojej deklaracji (7.00-9.00)
  • Niekorporacyjną atmosferę i brak dress codu
  • Wspólną celebrację sukcesów i innych wyjątkowych dni
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bilety na imprezy kulturalne
  • Elastyczny czas pracy
  • Karnety na siłownię
  • Karta Multisport
  • Owoce w pracy
  • Prywatna opieka lekarska
  • Przyjazna atmosfera
  • Spotkania integracyjne
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Stołówka pracownicza
  • Szkolenie stanowiskowe
Dowiedz się więcej o pracodawcy
Video
  • Administratorem danych osobowych jest DTP Sp. z o.o. 66-002 Zielona Góra ul. Nowy Kisielin – A. Wysockiego 4, NIP: 7792412703. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.