Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 13.04.2024
BULTEN POLSKA S.A.

OPERATOR MASZYN

  • Bielsko-Biała, śląskie

Operator maszyn

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

BULTEN POLSKA ma szwedzkiego właściciela Fasteners AB, wspólnie z zagranicznymi oddziałami tworzy międzynarodowy koncern inżynieryjny. Grupa zajmuje się rozwojem i produkcją specyficznych dla klienta komponentów i systemów opartych na materiałach z metalu. Bulten jest jednym z największych europejskich dostawców elementów złącznych dla międzynarodowego przemysłu motoryzacyjnego.

JEŚLI ZDECYDUJESZ SIĘ NA ZMIANĘ PRACODAWCY PRZYGOTUJEMY DLA CIEBIE UMOWĘ PRZEDWSTĘPNĄ

Zakres obowiązków

  • obsługa maszyn do produkcji elementów złącznych

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • posługiwanie się podstawowymi przyrządami pomiarowymi
  • umiejętność czytania rysunku technicznego i porównanie ze zleceniem produkcyjnym
  • podstawowa znajomość obsługi komputera
  • chęć do szkolenia
  • praca w systemie 3-zmian

Oferujemy

  • stabilną pracę w międzynarodowej firmie przyjaznej pracownikom
  • umowę o pracę
  • bogaty pakiet socjalny: wczasy pod gruszą, dodatkowe ubezpieczenie emerytalne (PPE) płatne przez pracodawcę, dofinansowanie do ubezpieczenia medycznego i karty multisport, dopłata do biletów związanych z dojazdem do pracy, grupowe ubezpieczenie
  • pracodawca zapewnia codziennie posiłek dla pracowników (śniadanie lub obiad) za który płaci firma
  • szkolenia na koszt pracodawcy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • wynagrodzenie brutto od 5.600,00/PLN miesięczne na czas szkolenia, po szkoleniu zmiana płacy

Bliższe informacje znajdziesz na naszym Profilu pracodawcy.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatki do urlopu
  • Dodatki świąteczne
  • Dofinansowanie do nauki języka obcego
  • Karta Multisport
  • Pakiet socjalny
  • Prywatna opieka lekarska
  • Przyjazna atmosfera
  • Spotkania integracyjne
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Stołówka pracownicza
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Zapewniony transport lub dopłata do dojazdów
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE – dalej zwane: RODO, informujemy iż:

    1. administratorem Państwa danych jest BULTEN POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w Bielsku-Białej (43-300), przy ul. Bukietowej 60, posługująca się numerem NIP 547-00-46-574 oraz REGON 070606679. Dane kontaktowe administratora danych osobowych Bulten Polska S.A.:       email: sekretariat@bulten.com,             tel. (033) 498-36-00.

    2. Dane osobowe będą przetwarzane w celach udziału w niniejszym procesie rekrutacyjnym oraz – w przypadku wyrażenia na to zgody – dalszych procesach rekrutacyjnych, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. 1 RODO.

    3. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym.

    4. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom współpracującym z Bulten Polska S.A. bez Państwa wyraźnej zgody. Dane te nie będą także profilowane w sposób zautomatyzowany.

    5. Państwa dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia niniejszego procesu rekrutacji.

    6. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem.

    7. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w przypadku uznania, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO.

    Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:
    W aplikacjach prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli: „Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bulten Polska S.A. moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO

  • W aplikacjach prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli: „Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bulten Polska S.A. moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO